Arama sonuçları: *

1. F

Tenda U18 ax1800 adaptör alınır mı?

Benimde aynı şekil. Eyvallah hocam sağ olasın
  2. F

Valla hocam bende almayı düşünüyorum özelliklerini inceledim gayet güzel görünüyor bende şuan alırsam kuponla 500 e gelicek yine burda da alan kullanan varmı bı sorayım dedim
  3. F

Merhaba ben yeni türknet gigafiber paketine geçtim modem vs wifi 6 destekli lakin bilgisayarımda bu hızı karşılaşayacak bir adaptör yok bu yüzden biraz araştırdım fp olarak tenda U18 ax1800 wifi 6 adaptörünü buldum sizce bu adaptör ile 400 ila 800 gibi hızları görebilir miyim kablosuz şekilde?
  4. F

steam gampad görmüyor

hayır çok eskiden aldığım wonderboy w201s gamepad
  5. F

steam gampad görmüyor

eskiden kullandığım gamepadi steam artık görmüyor. forza 4 oynadım o zaman görüyodu sonrasında format attım artık görmüyor ama bilgisayar algılıyor. çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi.
  6. F

Bütçe 500-650 hangi M2 SSD almalıyım?

Hocam eyvallah hepinize teşekkür ederim
  7. F

Hocam zaten daha karar vermedim görmedigim seçenekleri göriyim diye bilgi alıyorum
  8. F

Anladım çok teşekkürler ya Toshiba yada Western digital sn350 alırım.
  9. F

Eyvallah hocam bilgilendirdiğin için. Dram tam olarak ne işe yarıyor
  10. F

Hocam eyvallah öneri için bunuda aklımda bulundurucam sadece Abdullah reis bı ara mld SSD nin indirimini paylaşmıştı diye hatırlıyorum kullanan veya alıpta bı sıkıntı yaşayan varmı onuda merak ettim
  11. F

Herkese merhaba bütçem max 650 TL. İnternette mld markasının m300 modeli ve adatanın legend 700 modeli var hangi SSD mantıklı olur.
  12. F

Steam gamepad sorunu

Hocam sürücüsü yok baktım ama model wonderboy w201s
  13. F

Steam gamepad sorunu

Sürücü indirmedim daha önce bundan öncede darksiders 1 de aynı şeyi yaptı
  14. F

Steam gamepad sorunu

Merhaba, steamdan titanfall 2 aldım gamepad ile oynıcaktım fakat gamepadı taktığım zaman sağ analog oyunda sadece sol üst çapraz ve sağ alt çapraza hareket ediyor çözümünü bilen veya yaşayan varmı ?
Top Bottom