Arama sonuçları: *

1. M

Yardım AMD 2 EKRAN KARTI HANGİSİ DAHA İYİ ?

bilemedim kanka hangisi daha iyi 2 markada farklı şimdi hangisi alsam bilemedim xfs alsam sapphire dahamı iyi kalıcak az da olsa
  2. M

adamın dediğine göre sapphire kullanıyor xt arasında bi fark yok diyor adam onu pcde denedi felan bu xfs deniyen göremedim 1 adam videosuna baktım 300 fps felan alıyor hani fps fark olucaksa sapphire alıcam 1670439947 fan var diye alıyom kanka furkan akman ventus kasası vardı 4 fanlı felan 3 ü...
  3. M

valo fps kaç kanka ben furkan akman bi yayıncının pc baktım 400 fps alıyor adam 1670439756 fan var kanka 1 tane daha sıcaklık değerini düşürür diye düşünüyom kasada bunu alıcam 6 fanlı...
  4. M

https://www.gencergaming.com/xfx-speedster-swft-309-rx-6700-core-rx-67xlkwfdv-160-bitgddr6-10-gb-ekran-karti https://www.gencergaming.com/sapphire-pulse-radeon-rx-6700-11321-02-20g-160-bit-gddr6-10gb-ekran-karti
  5. M

CPU Bi̇r Anda %100 Oldu 1 Aydır Çözemi̇yorum

format attım hala düzelmidi kanka yardım edersen hala uğraşıyorum bununla
  6. M

evde atıyorum format bencede vüris var denip yazarım size
  7. M

Öneri 2.el ekran kartlarıı

aga valla 1 oyun açıyorum eskiden 20 cpu du şimdi 1 tane açim uygulama direkt 100 leniyor
  8. M

evet usta rx 570 8gb aldım olan pc de gitti cpu düzelmiyor ana kart işlemci her şeyi değiştim kafayı yemek üzereyim
  9. M

dostum alma derim 2 ci el aldım ben bi tane cpu düzelmiyor bilgisayarın 1 aydır uğraşıyorum
  10. M

Hayırlı akşamlar arkadaşlar Ben metin2 oynuyorum ve halilye cpu işlemci lazım normalde 1 oyun sekmesi açınca cpu ortalama 15 12 arası gidiyordu arkadaşımdan ming yapılmış rx570 8gb ekran kartı aldım 2k ya programanı vs. indirkek ekran gitti fanlar dönünce ekranım gidiyor geri kendi ekran...
  11. M

Yardım BİLGİSAYARIMDA Bİ SIKINTI YOK MİNG YAPILMIŞ EKRAN KARTI TAKTIM CPU DÜZELMİYOR

Hayırlı akşamlar arkadaşlar Ben metin2 oynuyorum ve halilye cpu işlemci lazım normalde 1 oyun sekmesi açınca cpu ortalama 15 12 arası gidiyordu arkadaşımdan ming yapılmış rx570 8gb ekran kartı aldım 2k ya programanı vs. indirkek ekran gitti fanlar dönünce ekranım gidiyor geri kendi ekran...
Top Bottom