Arama sonuçları: *

1. akinbolat

Gaming yayıncı PC toplamama yardım eder misiniz?

Hocam yani param var diyerek dizsem yeni ekran kartlarına giderim yapma Allah aşkına :D 30k yada şuan izlediğim yt üzerinden izlediğim videolarda geçiyor bile. Sonuç olarak içeride sadece yayın değil videolar, 30-40 dakikalık render alınak. Olucaksa eğer içerisinden belli başlı bir kaç parça...
  2. akinbolat

Çok teşekkürler hocam desteğiniz için :) Yalnız bunları bilindik bir şirketten alsam olur mu yada olmayan parçaları değiştirsem? Çünkü bazı yerler 3 bazıları 6 taksit vs. yapıyor.
  3. akinbolat

Tamamdır yarın en kısa zamanda inceleyeceğim ardından yazarım buraya tekrardan çok teşekkür ederim. :) 1669850189 Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Meslek olarak soruyorsan eskiden x bir televizyon kanalında çalışıyordum. 7 yıl boyunca orada çalıştıktan sonra daha önceki bazı...
  4. akinbolat

Anladım çok teşekkür ederim o zaman sadece işlemci ve anakart değiştirsem yeterli midir yoksa başka tavsiyeniz var mı bu sisteme?
  5. akinbolat

Anladım çok teşekkürler peki render için falan da iyi olmaz mı acaba yani okuduklarımda öyle deniyordu da o yüzden sormak istedim.
  6. akinbolat

Peki hocam bu sistem daha mı iyidir karşılaştırdığımızda?
  7. akinbolat

Siteden toplayınca sonuç böyle çıktı hocam maalesef. Videolardan ve edindiğim bilgilerden böyle bir sistem topladım. Artısını eksisini bilemiyorum..
  8. akinbolat

Öncelikle selamlar dostlarım, iyi forumlar dilerim herkese. Aralığın sonuna doğru İtopya'dan hem oyun oynamak hem de yayın için bir pc alacağım. Youtube üzerinden bir kaç video izledim burada da yazılar okudum fakat tam bütçeme göre en iyi performans ve kaliteyi verecek olan pc için sizlere...
Top Bottom