Arama sonuçları: *

1. Kaanalemdarhrs

Frisby fs-2422u bilgisayara nasıl bağlanır?

Merhaba. Bilgisayarda kullanmak için bir hoperlör aldım. Aynı zamanda bluetooth ile de kullanmak için Frisby marka FS-2422U modelini tercih ettim. Ürün elime ulaştı. Bilgisayara bağlamaya çalışıyorum ve bluetoothsuz bağlamam gerekiyor. Bilgisayarımda bluetooth özelliği yok. Ürünü aux ile...
  2. Kaanalemdarhrs

Bilgisayar açılıyor ancak görüntü gelmiyor

Merhabalar. Eve küçük bir çocuk geldi ve ben oyun oynarken kasanın düğmesinden bilgisayarı kapattı. Bilgisayarı tekrar açmayı denediğimde kasa tamamen açıldı ancak ne görüntü ne klavyenin ışıkları ne de mouse ışıkları yanmadı. Fanlar ve kasanın LED’leri çalışıyor. Monitörüm de açık. Bios...
  3. Kaanalemdarhrs

Razer Viper Mini vs Steelseries Rival 3

kardeşim yazılımıyla alaklı bişey sorucam sana. Ben mouse'u aldım ama yazılımdan renk değişikliği yapamıyorum yapıyorum kaydediyorum ama değişiklik olmuyor nasıl çözebilirim bu sıkıntıyı
  4. Kaanalemdarhrs

Steelseries Rival 3 yazılımdan ışık ayarlaması yapamıyorum

Merhabalar. Yeni bir steelseries rival 3 mouse aldım. Steelseries Engine üzerinden renk ayarlaması yapmak istiyorum ancak ayarlayamıyorum. Sorunu yaşayıp çözen birisi varsa yardımcı olabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim
  5. Kaanalemdarhrs

Razer Viper Mini vs Steelseries Rival 3

Merhabalar. 500 TL civarı bi bütçem var ve çok acil mouse ihtiyacım var. Şu anlık bu iki mouse'u düşünüyorum. Sizce hangisi daha iyi. Bütçe bandında mouse öneriniz varsa yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim
  6. Kaanalemdarhrs

Msconfig kısmından işlemci sayısını arttırdım PC mavi ekran verdi ve açılmıyor

Merhaba. Msconfig kısmından işlemci sayısını arttırdım. Bilgisayarı yeniden başlattığımda mavi ekran aldım. Sonrasında bilgisayar kendini onarmaya başladı. 15 dakikadır onarımlar denetleniyor yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Kaanalemdarhrs

Ryzen 5 4500 vs Ryzen 5 3600

Arkadaşlar selamlar. Yeni bir işlemci alacağım anakartım AM4 soketli. Bütçeme göre 2 adet işlemci belirledim. Ryzen 5 4500 ve Ryzen 5 3600. Sizce hangisi alınmalı,hangisinin özellikleri daha iyi,hangisiyle daha iyi performans alırım?
  8. Kaanalemdarhrs

iPhone 11 batarya dolmuyor

Selam. Bende aynı sorunu yaşıyordum telefonu aldığım yere Vatan Bilgisayara götürdüm. Onlar da net olarak bilmediklerini ve garantiye göndermeleri gerektiğini söylediler. Ben de Apple destek den yardım alayım dedim ve sorunun çözümünü buldum. Şarj olurken bildiğin gibi telefon ve batarya çok...
  9. Kaanalemdarhrs

Anakarta göre bios pili değişiklik gösterir mi?

Merhaba. Asus B450m Dragon anakart kullanıyorum. Bios pili konusunda bi sorun yaşadım bilgisayarı açamıyordum bios pilini çıkardım ve o şekilde kullanıyorum şu an. Yeni bi bios pili almam gerek çünkü her seferinde bios ayarlarım sıfırlanıyor. Asıl sorum şu ki anakarta alacağım bios pili fark...
  10. Kaanalemdarhrs

48.5 numara için 1500 TL spor ayakkabı önerisi

kardeşim fırıncı küreği misin bilmiyorum ama al bu işini görür
  11. Kaanalemdarhrs

Ethernet bağlantısı birkaç günde bir kopuyor

Merhaba. Sistemin ağını Ethernet kablosu ile sağlıyorum. Ancak birkaç günde bir ağ bağlantısı kopuyor ve modemi yeniden başlatmam gerekiyor. Çözümü ne olabilir.
  12. Kaanalemdarhrs

Xbox game pass aldım ancak oturum açamıyorum

Xbox gamepass satın aldım. Xbox uygulamasını indirdim ve oturum açmaya çalıştığımda Arka Planda görev etkinleştirme sahte hatasını alıyorum. Nasıl çözeceğim?
  13. Kaanalemdarhrs

steelseries aerox 3 vs rival 3

merhaba. mouse almaya karar verdim ve aklımda rival 3 ve aerox 3 var. Sizce hangisini almalıyım. Teşekkürler şimdiden
  14. Kaanalemdarhrs

Rival 3 vs Pulsefire Surge

teşekkür ederim
  15. Kaanalemdarhrs

Rival 3 vs Pulsefire Surge

Merhaba öncelikle. 1-2 yıldır Logitech g300s modelini kullanıyorum. Mouse eskidi ve artık yeni bir mouse almaya karar verdim. Birkaç mouse inceledim ve 2 mouse arasında kaldım. Steelseries rival 3 ve HyperX Pulsefire Surge. Sizce hangisini almak daha mantıklı. Şimdiden teşekkürler...
  16. Kaanalemdarhrs

PC için vakit geçirmelik hikayeli oyun önerisi.

Hepsini önerirsen de olur kanka beğenirsem neden olmasın
  17. Kaanalemdarhrs

PC için vakit geçirmelik hikayeli oyun önerisi.

Merhabalar. Genellikle csgo tarzı rekabetçi oyunlar oynuyorum. Onlar dışında vakit geçirmelik güzel bir hikayeli oyun oynamak istiyorum. Öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  18. Kaanalemdarhrs

200 TL Harddisk önerisi.

thx kanka
  19. Kaanalemdarhrs

200 TL Harddisk önerisi.

256 gb yeterli benim için. Okuma yazzması ortalama olanlar 120-130 TL
  20. Kaanalemdarhrs

200 TL Harddisk önerisi.

Merhaba. Şu an acil şekilde depolama alanına ihtiyacım var yani 1-2 hafta içinde satın almam gerekiyor. SSD almak için biraz daha para biriktirmem gerek. 200 TL bütçe ile bi harddisk almam gerekiyor. Okuma yazma hızı düşük olmayan iyi bir harddisk öneriniz var mı.
Top Bottom