Arama sonuçları: *

1. D

Anakart tepki vermiyor

Kablolara bakın
  2. D

#evdekal Düşük Bütçeli bilgisayar için oyun önerisi.

cs var lol var 7nisandada valorant var bunları rahat şeilde oynarsınız
  3. D

Ryzen 5 3600x ve rtx 2060 ventus xs hakkında ne diyebilirsiniz?

Bu ikili cok iyi alırsanız hicbir sıkıntı cekmez ve uzuzn yılar kulanırsınız
  4. D

Gtx 750ti 4gb mi gt1030 mu? acill

gtx 750tı 4gb sizin için daha mantıklı olur
  5. D

Yardım amd serıes 7700 hd mı yoksa zotac geforce 8600 gt mı

Eğer bütcenizi söylerseniz size yardımcı olurum
  6. D

Cs go item düşürme

Yerinizde olsam basit eylence yada ölümmacları girerim ama bunlarda ilk 2 de olmanız lazım
  7. D

yerinizde olsam o ekran kartını almam cünkü fark pek olmaz onun yerine 2.el ekran kartı bakarım
  8. D

MSI Core Frozr S ile R5 3600 I overclock yapmak.

Soğutucunuz cok iyi yani işlemciniz ne kadar izin veriyorsa okadar yapın ısınırmı diye korkmayın
  9. D

Hava Soğutma Tavsiyesi

arctic freezer 34 esports duo
  10. D

4600 TL Bütçeye Toplama pc

Yerinizde olsam ince hesaptan bakarım ya hazır sisitem alırdım yada kendi isteklerinize göre kendim toplardım
  11. D

aralarında kac TL fark var
  12. D

Aşırır bir fps farketmez yerinizde olsam birazda bekliyip üzerine 150 200 koyar gt 1030 alırrım
  13. D

Gençler sizce gtx 1650 super (128)bitmi yoksa rx570 256bit mi ?

Ben rx570 4gb aorus kulanıyorum fan sesi cok az ve cok iyiy o fiyata cok iyi yerinde olsam rx570 alırım
  14. D

1660 ti vs 5600xt

Aralarında baktınızda aşırı bir fark yok ama 5600xt az bi farkla daha iyi ucuza bulursanız 5600xt mantıklı
  15. D

Oyuncu laptoplari tavsiyeniz varmı

Şuanda piyasada 3000tl ye cok iyi oyuncu leptopları yok ama ortanın biraz üstü sistemler var eğer ünüversite öğrencisisysen senin icicn mantıklı olur ama evde kulancam dersen mantıklı olan masa üstü
  16. D

OverClock Nedir? Nasıl Yapılır?

Öncelikle alcanız pc ye alıp hemen overclok yapmayın eğer sisteminiz iyyise gerek yok ama 2 yıl sonra yaparsan mantıklı olur anakartan yapılıyo ve bunla alaklı youtube de birsirir video var eğer overclok yapcaksan yerinde olsam birde gidip kule tipi soğutucu alırırm cünkü işlemcin normalinden...
  17. D

msi rx580 8 gb oc

Öncelikle hayırlı olsun ben rx570 4gb kulanıyorum gayet memlunum ayrıca iyiki rx580 aldın cünkü cok iyi bir ekran kartı ve gtx 1650 iden daha iyi bir ekran kartı icin rahat olsun cok iyi bir ekran kartı almışsın
  18. D

Sene 2020 hala düşük Fiat Performans olarak R3 1200 kullanılırmı

Gğnğmğzde rx560 yetmez
  19. D

Laptop icin ekran kartı

Elbete varlar ama sisteminize daha güclü bir parca koyarsanız daha fazla ısıncaktır zaten leptopların stock soğutması yetersiz olduğu gibib siz farklı bir ekran kartı koyarsanız leptopunuz daha fazla ısınır yerinizde olsam takmam bir ssd alır birde 4gb veya 8gb rem alıp bunları takarım cünkü bu...
  20. D

AMD Ryzen 5 3600 stok soğutucu

Kısa kulanımda cok bişey olmaz ama uzun kulanımda cok ısınır ve yazın verimli performans almasınız ve işlemciniz ısırnır 150 bandında fazladan bütceniz varsa kule tipi bir soğutucu almanız yaz aylarında bile banamısın demez
Top Bottom