Arama sonuçları: *

1. vantiemeow

Yardım Sons Of The Forest indirirken CrateProcess failed; code2. hatasi

Sons Of The Forest indirirken CrateProcess failed; code2. hatasi aliyorum nasil cozebilirim bilmiyorum oyunu vipoyunindir sitesinden crackli bir sekilde indirmistim ilk olarak bu ISDone.dll hatasi verdi boyle sonrasinda ise bu hatayi vermeye basladi baya heyecan yapmistim oynayabilecegim diye...
  2. vantiemeow

AMD ,ekran kartimi yakmaya mi calisiyor ?

23.11.1
  3. vantiemeow

AMD ,ekran kartimi yakmaya mi calisiyor ?

arkadaslar yaklasik 2 yillik asus dual amd rx6700xt oc model ekran kartimi kullaniyorum hicbir sorun yok performansi ve sogutmasi gayet iyi memnunum ama son 3 haftadir bilgisiyari her actigimda fan ayarlarini otomatik ya en dusuge aliyor ya da tamamen kapatiyor bazen fark etmeden oyuna giriyorum...
  4. vantiemeow

discorddan ban yedim sanirim ne oldugunu bilmiyorum

evet bende girebildim simdi uygulamasi da dzueldi
  5. vantiemeow

discorddan ban yedim sanirim ne oldugunu bilmiyorum

sabah dc girmistim ama simdi girdigimde bu ekrani verdi ne yapicam nasil yapicam bilmiyorum hic
  6. vantiemeow

2. monitor oyunumu neden kastiriyor

sekme ana monitorde kalinca hicbir sorun olmuyo sadece yan tarafa aldigimda oluyor diye garibime gitmisti dedigin gibi sistem yetmiyor da olabilir bunu onceden de yapmistim amdnin yazilimindan yapabilecegim bisi varmi ?
  7. vantiemeow

kanka nasil bakabilirm yazilimi hakkinda hicbir fikrim yok yanlislikla bozarim diye hic dokunmadim
  8. vantiemeow

rx 6700xt oc 5600 16gb ram 3600mhz 1tb m2 ss
  9. vantiemeow

arkadaslar yayin yaparken obs programini yan tarafa alinca oyunumda (csgo) 300-400 fps alirken 160 fpslere dusuyor ve cok fazla takilma donma oluyo ama obs programini ana ekranimda arkada acik birakip oyuna girdigimde hicbirsey olmuyor en azindan yayini kontrol etmek icin yan tarafa chrome...
  10. vantiemeow

R5 5600 RX6700xt 16gb3600mhz obs ile YAYIN yaparkenkasiyor ne yapabilirim

R5 5600 RX6700xt 16gb3600mhz 1tb m2 ama yayin yaparken yayini akici veremiyorum ve csgo da bile oyunumda eskisi gibi performans alamiyorum ne yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim
  11. vantiemeow

R5 5600 RX6700xt 16gb3600 yayin yaparken kasar mi

internetim DOWNLOAD Mbps yayin yapmak istiyorum birkac kere test yayini yapmistim ama csde cokca drop giriyor ne yapabilirim 82.33 UPLOAD Mbps 3.44
  12. vantiemeow

Yayin Yaparken Oyun Kasiyor

arkadaslar yayini 5000bit de 1090x1080 60fps de aciyorum normalde oyunda 500-600 fps alirken 200 e dusuyor ve +graph yaptigimda var ms in normalde 0.2 - 0.4 arasinda gezerken 1-2 oldugunu goruyorum ve oyunda da sik sik (ingilizce klavye kullaniyorum) droplar giriyor sistemimden kaynakli mi...
  13. vantiemeow

iphone 13 mini 256 gb hangi siteden almaliyim ?

iphone 13 mini 256gb alicam 26.700 TL'ye ama hepsiburda dan mi amazondan mi yoksa kendi sitesinden mi alsam diye dusunuyorum hangisinden alsam daha avantajli olur (hem fiyat hemde garanti iade hakkinda vs)
  14. vantiemeow

arkadasim yurtdisina cikiyor ona telefon aldirtabilir miyim

selamlar ben iphone 13 mini almak istiyorum ama arkadasim yurtdisina cikacagini soyledi bende ondan telefon almasini istedim fakat bu islerin nasil oldugunu tam olarak bilmiyorum telefonu alsa kayit yaptirmak icin illa yurtdisina cikmam gerkiyor mu kapali kutu gelse daha mi iyi olur kayiti...
  15. vantiemeow

iphone 13 mini alinir mi ?

30k butcem var iphone 13 mini dusunuyorum baska kucuk ve uzun omurlu telefon onerisi olan varmi
  16. vantiemeow

Çözüldü✓ Logitech G G733 Razer Blackshark V2 PRO Razer Barracuda X mi alayim cok yardim

Razer Barracuda X Razer Blackshark V2 PRO Logitech G G733 modelleri arasinda cok kaldim bu kulakliklar arasinda tecrubesi olan varsa yazarsa cok sevinirim yardimci olursaniz cok sevinirim
  17. vantiemeow

Çözüldü✓ Razer Blackshark V2 PRO alinir mi 2.989tl fiyati ile

Razer Blackshark V2 PRO alinir mi 2.989tl fiyati ile
  18. vantiemeow

3500tl Kablosuz Hem Dışarıda Hemde Pc Başında Kullanmalık Kulaklık önerisi

3500tl bütçem var hem dışarıda günlük hayatta kullanabileceğim hemde bilgisayarda oyun oynarken kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum öneriniz benim için cok değerlidir çünkü kulaklıklardan pek anlamıyorum hiçbir piyasa bilgim de yok yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom