Arama sonuçları: *

1. miliburak

Monitörüm 2 K 1080p ye çekince görüntü bozulması

Konu başlığındada belirttiğim gibi monitörüm 2 k oyunlarda 1080 p ye çekince görüntü hoş olmuyor netlik kayboluyor 1080p monitörümde böyle sorun olmuyordu bunun bir çözümü varmı ne yapmak gerek yardımcı olursanız sevinirim
  2. miliburak

İNTERNET HIZIM 90 100 MBS AMA BİRŞEY İNDİRİRKEN 200 300 KBS

Hiç bakmadım modem arayüzüne eve gidince bakayım bildirim sonucu
  3. miliburak

Teşekkür ederim ama turkcel anca güncelleme yolluyor hatta birde ee yoğunluk var vs en son aradığımda böyle dedi 1634580149 Hayır heryerde aynı
  4. miliburak

Her siteden mesela steamdan oyun indiriyorum düşük oluyor telefonu wifi bağlıyorum aple storden bişey indircem 5 dk geçiyo yine inmiyor sonra kendi kendine düzeliyor tekrar zor indiriyor ama test ediyorum 90 100mbs anlamadım vala
  5. miliburak

Arkadaşlar iyi akşamlar internet hızım 90 100 arası ama bir şey indirirken 200 300 800 kbs oluyor modemi kapatıp acıyorum bazen düzeliyor bazen düzelmiyor bazende kendi kendine düzeliyor bilgisi olan varmı ? Not: süperbox kullanıyorum
  6. miliburak

Toshiba satellite Laptop donuyor

Teşekkür ederim akşam eve gidince denerim
  7. miliburak

Toshiba satellite Laptop donuyor

Arkadaşlar merhaba başlıkta belirtiğim gibi laptop donuyor açtığımda 1 dk geçmeden donuyor hiçbirşey yapamıyorum klavye basmıyor maus çalışmıyor format attım termal macun yeniledim ram değiştirdim hdd değiştirdim yine düzelmedi hiçbir şekilde kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  8. miliburak

Format atamıyorum yardımcı olursanız sevirim

Laptop böyle ama tam modelini hatırlamıyorum akşam eve gidince bakayım yurd dışından geldi bi türlü yapamadım 1612857717 Satellite olabilir i3 intel
  9. miliburak

Format atamıyorum yardımcı olursanız sevirim

Arkadaşlar merhaba laptop a format atıcam ama usb den önyüklemek için tuşa basın diyor basıyorum bir şey olmuyor cd den de denedim sonuç aynı klavye takıp denedim sonuç yine aynı nasıl yaparız bios arayüzü eski baska önyeklemili cdlerde önyükleme için tuşa basın diyor basıyorum oluyor ama format...
  10. miliburak

Arkadaşlar blacktarck5 kurdum ama nasıl kaldırıcam bilen varmı ?

Denedim işte format atarkende usb den önyüklemek için tuşa basın diyor basıyorum bişey olmuyor normal açılıyor
  11. miliburak

Arkadaşlar blacktarck5 kurdum ama nasıl kaldırıcam bilen varmı ?

Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi nasıl kaldırıcam ben bunu kaç gündür uğraşıyorum bulamadım format atayım dedim usb önyükleme için tuşa basın diyor basıyorum bişeyde olmuyor yatdımcı olursanız sevinirim
  12. miliburak

Warzonede oyun bulmuyor

Arladaşlar iyi akşamlar warzonede ilk hesabım sebebsiz yere perma ban yedi yeni hesap açtım 2 gün sonra oda maç bulmamaya başladı ping 300 e sabitleniyor maç bulmuyor arkadasın hesabını denedim maç buldu çıkıp tekrar girdiğimde yine bulmadı cıldırcam kaç gündür giremiyorum bu arada oyunu silip...
  13. miliburak

Oyun oynarken ekran kartım %100 kullanmıyor

İşlemci kullanımı hiç hatırlamıyorum akşam eve gidince tekrardan bakayım. Teşekkürler 1610619368 Bi sıkıntı var gibi geliyor ama anlayamadım bi türlü oyunu sildim tekrar yükledim düzelmedi
  14. miliburak

Fps düşüyor ama
  15. miliburak

Arkadaşlar merhabalar yukarıdada belirttiğim gibi ekram kartım %100 kullanmıyor ama sadece pubg de oluyor bu sorun naptıydam çözemedim fikri olan varmı ayrıca paketloos 5-7 civarı gelip gidiyor onunla bi alakası varmı ? Dediğim gibi sadece pubg böyle şimdiden teşekkürler İşlemci: Ryzen5 3600x...
  16. miliburak

Philips SBK8614 klavyemi yoksa gamepower OGRE Klavyemi ?

Teşekkür ederim 1610201670 Teşekkür ederim
  17. miliburak

Philips SBK8614 klavyemi yoksa gamepower OGRE Klavyemi ?

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi 2 si arasında kararsız kaldım hangisini almalıyım Philips SBK8614 klavyemi yoksa gamepower OGRE Klavyemi ?
  18. miliburak

Skype kullanırken mikrofonun sesi kısılıyor

Resimde gördüğünüz gibi sesi açıyorum ses kendi kendine 0 a iniyor yardımcı olursanız sevinirim
  19. miliburak

RTX 2060 ve Ryzen 5 3600 oyunlarda FPS düşüşü

Termal macunu yenile istersen öyle dene birde
  20. miliburak

Televizyonda şöyle bir çizgi oluştu.

1605543423 TV'yi yeniden başlatıp sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin. TV'yi kapatıp AC elektrik kablosunu (şebeke kablosu) çıkarın. Kabloyu TV'ye takmadan önce 2 dakika bekleyin. AC elektrik kablosunu (şebeke kablosu) takın ve durumunu kontrol etmek için TV'yi açın.
Top Bottom