Arama sonuçları: *

• Users: Gravi
  • Order by date
  1. Gravi

Bios Update İçin Yardım

Arada dediğim 2-3 kere . Bir PC 4-5 kere sök takla ömrü bitiyorsa geçmiş olsun yani . 1672096363 Sadece biosu nasıl halledebilirim onu öğrenmek için post açtım .
  2. Gravi

Bios Update İçin Yardım

Bu sorun daha önceden ben hiç bir şey yapmadanda oluyordu . Masaya hafif şiddetli yumruk attığım zaman PC kitleniyordu titreşimden açılmıyordu daha mesela . Oda ayrı bir saçmalık zaten .Sök takla çözebildiğim şeylerdi yinele Bu sefer çok farklı . Sadece bios update yapmak istiyorum . Ama...
  3. Gravi

Bios Update İçin Yardım

Bahsettiğiniz videoda anakart fabrikasyon olarak işlemci desteklemiyor o yüzden böyle bir yöntem sunulmuş . Benim anakartım işlemcimle çalışması için yazılıma ihtiyacı yok . Z390 zaten 9600k ile çıkmış bir anakart . 2 Side son nesil donanımlarıydı zamanında 1672095269 Anakart kablolarını...
  4. Gravi

Bios Update İçin Yardım

Görüntü yok hocam . Klavye ışıkları bile yanmıyor . Biosa girebilsem post açmam zaten acil diye . Kafayı yicem . 10 saattir denemediğim şey kalmadı .
  5. Gravi

Bios Update İçin Yardım

Evet o tür basit işlerin hepsini denedim .
  6. Gravi

Bios Update İçin Yardım

Z390 Tomahawk Anakart i5-9600K işlemci . Dram ışığı yanıyor . Görüntü gelmiyor. 10 saattir denemediğim şey kalmadı. Bios update yapmaya çalışıyorum ama anakartta flashback butonu yok. Görüntü gelmediğinden bios update yapamıyorum. Nasıl BİOS update yapabilirim ? . Harici çözüm önerisi sunmayın...
  7. Gravi

Fan girişini bulamıyorum

Arkadaşlar ekstra fanım var ama takacak yuvayı bulamıyorum . Tuhaf bir güç girişi var fanın Ben bunu nasıl takıcağım ? Anakart z390 tomahawk
  8. Gravi

i5 9600K RTX 3060 Ti besler mi ?

Baktığım sitelerden birinde 3060ti %25 darboğaz olduğu yazıyor . 3060 da sadece %6 . Eğer oranlar doğru ise ben 3060da alsam 3060ti de alsam alacağım fps hemen hemen aynı mı olucak ? Sonuçta aralarında darboğaz farkı kartların birbirine göre olan fps farkı kadar var .
  9. Gravi

Bu siteye bakarak bende oranları yazdım . Bakmadığım yer kalmadı . Ayrıca ne hikmetse sanki bu işlemci sadece bendeymiş gibi çoğu kişi ne konusunu açmış nede açılan konulara yorum yapmış. Ne yapacağım bilmiyorum valla. Elim kolum bağlandı.
  10. Gravi

Hayır 1080p için merak ediyorum. Anakartım Z serisi ve işlemciyi 4.7ghz de kullanıyorum.
  11. Gravi

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm . Yakın zamanda bir ekran kartı alacağım . Fakat 3060 ve 3060ti arasında çok kararsızım. 3060ti 3060dan çok daha üstün bir kart ama benim işlemcimin besleyip beslemeyeceği konusunda bilgisizim. Çoğu darboğaz belirleme sitesinde oranlar birbirinden çok uzak ...
Top Bottom