Arama sonuçları: *

• Users: Mays
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mays

Yarı Formatla Windowsu SSD ye Taşımak Mantıklı Mı ?

Merhabalar. Windows HDD de yüklü. Yeni m2 SSD aldım. Windowsu oraya kurmak istiyorum ama temiz kurulum yapmak istemiyorum. PC çok dolu ve çoğu bana lazım olan şeyler. HDD yi C ve E olarak 2 ayrı bölüme bölmüştüm. C de Windows yüklü. Şimdi bana lazım olan şeyleri E ye aktarsam ondan sonra format...
  2. Mays

Ekran Kartıyla Kayıt Alırken Donma

Merhaba, Obs den oyun kaydı alıyorum. Ekranım 1440*900. Normalde R5 2600 den alıyordum kaydı ama anlamadığım bir sebepten artık kayıt alırken işlemci kullanımı yüzde yüz oluyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Bende ekran kartından alayım dedim. Ekran kartım RX570 NİTRO+ 4GB modeli. Ekran...
  3. Mays

TN PANEL BU KADAR KÖTÜ OLABİLİR Mİ ?

Merhaba. İkinci el philips 226vl markalı TN panel bir monitör aldım. Youtube ye video atmayı düşündüğüm için 1080p monitör lazımdı 385 TL ye bunu buldum. Geçici olarak işimi görsün diye aldım. Eski monitörüm 2008 yılından kalma 1440*900. Monitörü kurdum ama renkler baya soluk ya. Öyle böyle...
  4. Mays

Monitörü 900p olan var mı

Merhabalar monitörü 1440x900p olan arkadaşlar var mı acaba ? Youtube'ye video denemesi yapıyorum. Benim monitör 900p olduğu için videoları 1080p monitörü olan biri izleyince sağı solu siyah şerit oluyor bunda bir sıkıntım yok. 900p görüntüyü 1080p çıkarttığım için ben hem sağını solunu hem...
  5. Mays

Termal Macun Süresi Ne Kadar

RX570 Nitro ekran kartım var. Geçen sene bu zamanlar ikinci el almıştım. Satan adam macunu değiştirmiş. Hatta bakım videosunu falan atmış galiba youtubeye. Attığı benim karta benziyor. Termal pedleri de değiştirmiş, o kısmı çok hoşuma gitmedi ama sıkıntı yok. İlk aldığım zamanlar Apex oynuyordum...
  6. Mays

Steam de Türkçe dil desteği

Merak ettiğim bir konu var. Steam de bazı oyunlarda 27 dil desteği falan oluyor. En yüksek 27 gördüm galiba. Aralarında Türkçe oluyor ama Steam örnek veriyorum Kazakistan'da Azerbaycan'da Özbekistan'da falan var. Hiçbir oyunda Özbek türkçesi diye bir şey görmedim. biz mi göremiyoruz, yoksa bu...
  7. Mays

Age of Empires 4 geliyor

Bekleyen var mıydı bilmiyorum ama ben uzun zamandır bekliyorum. Diğerlerinin aksine Age of 3 ü baya uzun süre oynadım. hatta lisenin son senesi LYS denemelerinden sonra internet kafede 4v4 atardık. Oyundan sonra da 1 saat oyun analizi yapardık. Age of 4 ün çıkacağını duyunca baya...
  8. Mays

Unity Store'a model koymak

Merhaba, Unity ile ya da başka bir programla modelleme yapıp o modelleri Unity Store'a ücretli bir şekilde koyabiliyor muyuz? Böyle bir iş yapan var mı acaba? Google SketchUp ile yapılan modeli Unity'e aktarıp ondan sonra yayınlayabiliyor muyuz?
  9. Mays

Apex Legends Steam'de

Apex Legends Steam'a geldi. Oynamayan varsa kesinlikle öneririm. Oyunun çatışma hissi ve PUBG gibi 2 saat loot yap öl mantığında değil, hızlı olması zevkli yapıyor. Optimizasyonu bence başarılı. Önceden GTX 750Tİ ve 8gb RAM ile oynamıştım kasmıyordu. Benim merak ettiğim ve bilgisi olan varsa bu...
  10. Mays

Amoung us için oyuncu

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama aranızda 17-18 yaş üstü Among us oynayan veya oynamak isteyen varsa gelebilir. Küfürsüz seviyeli bir şekilde discord da oynuyoruz. Oynayan varsa yazabilir şuan oyundayız.
  11. Mays

GTX 800 Serisi var mı ?

Tamamen meraktan soruyorum. Ekran kartlarında gezinirken GTX 780 vs RX470 tarzı videolar izliyordum. GTX 700, GTX 900 ler varken 800 serisini hiç görmedim. Laptoplar için üretilen bazı modeller var ama masaüstü için yok galiba. Varsa nerelerde yoksa neden yok biri aydınlatabilir mi ?
  12. Mays

Steam Arayüz Yardım

Merhaba, Steam de ki oyunlar haliyle Türk lirası cinsinden görüyorum. VPN veya bir kaç siteden sanırım Amerika fiyatları gözüküyor. Ben bu Steamda atıyorum oyunlar Hollanda'da kaç para, Norveç'te İngiltere'de kaç para, saydığım ülkelerin para biriminden nasıl görebilirim. Geçiş yapabilmek için...
  13. Mays

RX 570 sıcaklık

Benim ki bir sorun değil. Bilgilenmek istiyorum. İkinci el RX570 nitro modeli kart aldım. Kartın testlerini yaptım herhangi bir sıkıntısı yok gibi. hızlarıyla da oynanmamış. Normalde masaüstü sıcaklığı kaç olmalı ? masaüstünde 38 derece falan. MSI Afternurner programını açtığım an fanlar...
Top Bottom