Arama sonuçları: *

1. W

Nvidia hesabını geforce nowa bağlama

bir tane nvidia hesabım vardı o bağlıydı geforce now a ama yanlışlıkla çıktım şimdi oturum açmaya çalışıyorum ama game+ hesabımı bağlıyor nvidia hesabım amerika sunucusundaydı şimdi bağlayamıyorum nasıl bağlayabilirim lütfen yardım edin 1679168991 tamam nasıl yapacağımı çözdüm
  2. W

Oyun Oynarken İnternet Gidiyor

Şimdi düzeldi ama internet sorunu geçmedi önerin için saol
  3. W

Knk şimdi chroma bile giremiyorum normal mi? 1675366983 Yeniden başlattım chroma felan giriyor ama yaşadığım sorun devam ediyor
  4. W

laptopa zaten daha dün format atıldı ve windows 11 yüklendi ama sorun geçmedi tekrardan sıfırlamam gerekiyor mu bağdaştırıcıları?
  5. W

İnternetimde bir sıkıntı yok ve hızlı ama oyuna girdiğimde internet sürekli kopuyor kendi kendine bilgisayar internetten çıkıp giriyor aynı internete bağlı başka cihazlarda olmuyor bu lol minecraft vb. oynarken gidiyor ama youtubeden video izlerken olmuyor lütfen birisi yardım etsin...
  6. W

İnternet Gidip Geliyor

sürücüm güncel ama yinede düzelmiyor
  7. W

İnternet Gidip Geliyor

İnternetim gidip geliyor ama modemle ilgili bir sorun yok başka cihazlarda internet gitmiyor internet bağlı gözüküyor bilgisayarımda ama 10 20 saniyede bir gidip geliyor bilgisayar modelim acer aspire 3 yardım edin lütfen.
  8. W

15 Bin TL Bütçeli Sistem Toplayacağım Öneriniz Lazım

Bilgisayar donanımıyla ilgili çok bilgi sahibi değilim en iyi performans veren fiyat performans olarak en iyi olan hangisiyse onu almayı tercih ederim
  9. W

15 Bin TL Bütçeli Sistem Toplayacağım Öneriniz Lazım

Sistem almak için Abdullah abinin yeni video atmasını mı beklemeliyim yoksa kendim almalı mıyım Abdullah abi fiyat performans sistem videosu ne zaman yapar bilgisi olanlar tavsiye vermek isteyenler yazarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler. @Abdullah Hacıgül abi fiyat performans bilgisayar...
Top Bottom