Arama sonuçları: *

1. D

RTX 3090 için sistem uyumluluğu

teşekkür ederim dostum. yavaş yavaş toparlıyorum sistemi bakalım.
  2. D

RTX 3090 için sistem uyumluluğu

Merhaba. Geçtiğimiz günlerde EVGA RTX3090 aldım ve şüphelerim var. 650W PSU, Ryzen9 5950X, ASUS TUF Gaming B550-Plus Gamepower 360mm sıvı soğutma, 32 GB RAM donanımlarına sahibim. Ek olarak bilgisayarda sıvı soğutma fanları dahil toplam 9 adet fan var. Sorum şu sizce en az kaç wat PSU almalıyım...
  3. D

Blender de 3D modelleme

bu video ekran kartı render almak için. bu videolar da render süresini kısaltmak için. umarım yardımcı olabilirm
  4. D

Blender modelleme ve animasyon programında siyah ekran sorunu

Merhaba dostlar. Bir süredir Blender kullanıyorum. Genelde export için kullanıyorum fakat bir gün ekte görebileceğiniz siyah ekranla karşılaştım ve bilgisayara ne yaptıysam düzeltemiyorum. Her türlü arama şeklini denedim ama sonuç yok. Blender siyah ekran, Blender siyah çalışma alanı, Blender...
  5. D

Asus Rog Strix GTX 1080Tİ ile render alınır mı ?

hocam 3060 miningsiz cok zor yani emin olamıyorum. bulabilirseniz linkler misiniz lütfen.
  6. D

peki sence rtx 3050 8gb almak mı yoksa 1080ti mı ?
  7. D

evet bu aralıkta 1674329047
  8. D

yakın zamanda Asus Rog Strix GTX 1080Tİ almak istiyorum nvidia studio ile kullanmak istiyorum. kartın desteği var. 11gb ve 352 bit. sizce değer mi? not: 2. el alacağım. AMD ekran kartım ile verimli performans elde edemiyorum. sürekli çökmeler meydana geliyor. kartım rx580 8gb. KART ÖZELLİKLERİ...
  9. D

COUGAR 1050W 80+ GOLD Tam Modüler Power Supply alınır mı ?

çok sağol dostum benim sıvı soğutmanın markası cougar memnunum o yönde ama psu bilememiştim. teşekkür ederim
  10. D

COUGAR 1050W 80+ GOLD Tam Modüler Power Supply alınır mı ?

Yakın zamanda yüksek hacimli PSU arayışına girdim. 900 ile 1050 arasında kaliteli uzun ömürlü ve kalıcı bir PSU istiyorum. Amazon'da fiyat bakımından cok uyguna Cougar 1050W 80+ Gold gex cgr-GEX-1050 13.5cm fanlı tam modüler Power Supply buldum. Siz ne düşünüyorsunuz, kullananlar var mı...
  11. D

Çözüldü✓ B550 ve 5600x direkt uyumlu mu?

direk 5000 ready
  12. D

Asus tuf b550 için 3400g uyumlu mu?

merhaba arkadaşlar sistemi ayağa dikmiş bulunmaktayım doğrudan taktım ve işlemci çalıştı.
  13. D

Gamepower warcry argb kasa fanları eşitleme

Merhaba, elimde Cougar Aqua 360mm sıvı soğutma, ASUS B550 Plus anakart ve Gamepower warcry ARGB kasa var. Hepsi Aura Sync uyumlu fakat kasanın fanlarının kontrolcüsünü anakarta taktığım zaman anakart hiçbir şekilde kontrol sağlamıyor. Ayrıca sıvı soğutmamı da kontrol edemiyorum. Sadece hız ayarı...
  14. D

Yardım ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II -- Bu anakart alınır mı ? Site güvenilir mi ?

amazon yurt dışından aldım ben benzer fiyatlara düşünmelisin bence...
  15. D

teşekkür ederim dostum
  16. D

kullanmamın hiçbir yolu yok mu bios vesaire güncelleyip ?
  17. D

merhaba yakın zamanda sistem yükseltmek için asus tuf b550 plus anakart aldım. hedefim ryzen9 5950x almak ve onu alana kadar internet üzerinden 3d animasyon ve reklam filmleri yapıyorum. bu iş için şuan elimde ryzen5 3400g modeli var ve r9 alana kadar bunu kullanacağım. yeni anakarta geçiş...
Top Bottom