Arama sonuçları: *

• Users: xekadoxe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

G24F Monitörüm ne kadar eder ?

Merhaba elimde gigabyte g24f 165 hz monitör var 1 sene oldu tam alalı 2k monitöre geçmeyi düşüyüyorum ve satmak istiyorum acaba ne kadar eder şu an elimdeki monitör
  2. X

Yabanci siteden ekran karti alinir mi?

Merhaba aliexpressten bi 6800xt almayı düşünüyorum acaba bi sorun yaşatır mi güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız
  3. X

Araba için hızlı cila önerisi

Merhaba, yıkama sonrası sprey şeklinde hemen sık sil hızlı cila önerisi istiyorum. Teşekkürler
  4. X

Aracımda güneş yanığı mı oluşuyor?

Merhaba arabam genellikle garajda olmasına rağmen görselde olduğu gibi bi leke oluşmuş güneş yanığı mi bilemedim siliyorum geçmiyor
  5. X

Sistemim Call of Duty Modern Warfare kaldırır mı ?

Ryzen 5 3600 Gtx 1050 Tİ 16 GB ram
  6. X

Ağır hasar kaydı smste yazar mı?

Merhaba plakadan tramer sorgulaması yaptigim zaman eğer araba ağır hasarlı ise gelen mesajda ağır hasarlı olduğu belirtiliyor mu acaba?
  7. X

Pc için oyun kolu önerisi

Merhaba, pcde fifa oynamak için oyun kolu önerisi alabilir miyim? 500 600 TL bütçe var.
  8. X

Bilgisayarıma virüs bulaştı galiba

Merhaba bi görsel atacam bu ne demek oluyor kaldırıldı veya geri yüklendi diyor
  9. X

Deathadder v3 pro aldım simdi ne yapmam gerek

Merhabalar, aldığım bu mouse'u tak kullan mi yapmalıyım, kişisel dpı ayarı dışında yapmam gereken bisey var mi? bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.
  10. X

Razer Deathadder v3 pro alınır mı?

Merhaba, bu mouse'a 3 bin TL verilir mi?
  11. X

Valorant +250 fps kasma takılma sorunu

Merhabalar valorantta 250 400 fps arası değerlere sahip bilgisayarım var fakat öyle anlar oluyor ki sanki 20 fpslere düşüyor anlık olarak takılmalar oluyor akıcı bir şekilde oynayamıyorum sebebi ne olabilir alta sistemi yazdım İ5 12400f işlemci Asus rx 6600 ekran kartı 16 gb 3200 mhz ram...
  12. X

Kablosuz mouse bilgisayara bağlanmıyor

Merhaba bugün kablosuz razer marka mouse aldım fakat dongle ı taktığımda mouse hareket etmiyor ve sürekli usb çıkarıp takma sesi geliyor ard arda kabloyla bağladığım zaman sorun yok şarjı da var asorun ne olabilir.
  13. X

Deathadder v2 pro kullanilirken şarj ediliyor mu?

Merhabalar v2 pro almayı düşünüyorum ve alacağım mouse'un şarj standı var linkini de paylaşacağım mesela bunun yanında direkt mouse'a takılan kablo geliyor mu oynarken şarj edilebiliyor mu https://www.incehesap.com/razer-deathadder-v2-pro-kablosuz-gaming-mouse-sarj-istasyonu-fiyati-60879/
  14. X

Razer deathadder v2 pro alınır mı?

Merhaba şu an 1900 lira gibi fiyata v2 pro alınır mı?
  15. X

1500 TL mouse önerisi

Merhaba valo ve lol oynuyorum daha önce razer deathadder v2 kullandım yine bu boyutlarda bir mouse önerisi alabilir miyim deliksiz olsun teşekkürler Not: bütçeyi az bisey aşabilirim tutuş şeklim palm grip
  16. X

Ryzen 5 3600 ile rtx 3060 uyumlu olur mu?

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi rtx 3060 ryzen 5 3600 işlemci ve msi b450m pro ana kart ile uyumlu olur mu?
  17. X

Vento g10f kasaya sıvı soğutma takılır mı?

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi vento g10f kasam var acaba bu kasaya sıvı soğutma takılır mı?
  18. X

RX 6800 ve i5 12400F darboğaz yapar mı?

Merhaba RX 6800 veya 3070 Ti almayı düşünüyorum i5 12400F ile 1080P'de darbogaz yapar mı acaba?
  19. X

10 Bin TL ekran kartı önerisi

Merhaba, 10 bin TL ile alınacak en iyi ekran karti hangisidir üstüne az bisey ekleme yapabilirim. İşlemcim i5 12400f
  20. X

2. El asus rx6600 ne kadar eder

Merhaba, hazır sistem pc almıştım ve ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Kartım 4 aylık falan biri 4000 TL verdi. Sizce ne kadar eder 4000 TL iyi midir?
Top Bottom