Arama sonuçları: *

• Users: respawies
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. respawies

STEAM OYUN YASAKLANMASI YAZISI 7 YIL SONRA HALA DURUYOR

Merhaba, yabancı ve türkçe forumlarda 7 yıl dolmadan önce detaylıca araştırmıştım ve 7 yıl süreyi geçmesine rağmen profilimdeki kırmızı " Kayıtlarda 1 oyun yasaklanması | Bilgi En son 2624 gün önce yasaklandı Yasaklama Geçmişini Görüntüle" yazısı hala duruyor. steam destekle iletişime...
  2. respawies

STEAM SİZDEDE YAVAŞMI?

Merhaba, uzun süredir özellikle topluluk pazarında olmak üzere steamda aşırı yavaşlık hissediyorum. özellikle topluluk pazarında sürekli "hata oluştu" gibi hatalar verip çökmesi ve sürekli sayfayı yenilemem gerekmesi artık mental olarak yoruyor beni. Sizdede öylemi yoksa benmi sorun yaşıyorum...
  3. respawies

STEAM VAC YAZISI KALKMADI?

Merhaba, uzun süredir doğru olduğunu sandığım birşeyin maalesef gerçek olmadığını öğrendim yada bir sorun var. İnternette araştırdığınızda heryerde 7 yıl yani 2555 günü geçen VAC yasaklanmalarının profildeki kırmızı yazısı silindiği söyleniyor. ve bu yazı sadece steam çalışanları ve yetkililere...
  4. respawies

STEAM TOPLULUK PAZARI FİYATLARI

Merhaba, tam olarak mantığını çözemediğim için sorma gereği duydum. elimde CS2 den bir bıçak var "Shadow daggers tiger tooth FN" bunun topluluk pazarı fiyatı 6900 TL bandında gözüküyor. ama yabancıların fiyatlandırmalarına ve ortalama satış fiyatlarına baktığımda 165 + 15 dolar ekstra floattan...
  5. respawies

★ Gölge Hançerler | Kaplan Dişi FN 0.007 FLOAT DEĞERLİMİ

Merhaba, takasla 0.007 float ★ Gölge Hançerler | Kaplan Dişi Factory new aldım fiyatına değer katarmı bu float?
  6. respawies

CS2 BIÇAK KAZANDIM NASIL NAKİTE ÇEVİREBİLİRİM

Merhaba, keydropta çekilişten bıçak kazandım elimde ★ StatTrak™ Navaja Bıçağı | Kaplan Dişi Factory new float 0.04 renk 205 var steam fiyatı 6500-7000 arası geziyor şuanda. bunu nakite çevirmek istiyorum 5000tl kalsa elimde yeterli ama bynogame'e ilan açtım kimse bakmıyor. diğer sitelerde...
  7. respawies

GLORİOUS GMMK2 %96 BENZERİ MODÜLER TKL KLAVYE ÖNERİSİ

GLORİOUS GMMK2 %96 Modelinin beyaz versiyonunu çok beğendim ancak enter tuşunun küçük olması hiç hoşuma gitmedi. Mümkünse modüler istediğimde switchleri değişebiliceğim ve tercihen beyaz klavye önerilerinizi bekliyorum...
  8. respawies

B450 S2H V2 ANAKART M2 SSD HIZ DESTEĞİ NE KADAR?

Anakartlarla ilgili tam bir bilgim yok ancak bildiğim kadarıyla anakartlar model kaliteye göre belli bir okuma yazma hızına kadar destek veriyor. Gigabyte B450 S2H V2 model anakartım var m2 ssd girişim var. SAMSUNG 980 PRO takmak istiyorum ancak anakartımın desteklediği en yüksek transfer hızını...
  9. respawies

ÇOK UYGUN 32 GB RAM BULDUM

https://www.amazon.com.tr/Patriot-Memory-Viper-3000MHz-Belle%C4%9Fi/dp/B088KSRW4S/ref=mp_s_a_1_1?crid=1KY8CEZZVL6SZ&keywords=16x2+ddr4+ram&qid=1691944005&sprefix=16x2%2Caps%2C133&sr=8-1 Şuanki piyasaya göre inanılmaz f/p olduğunu düşünüyorum sizcede öylemi? Türkiyede dual 8x2 ramler bile bu...
  10. respawies

Sizce neden drop yiyorum?

Ekran kartı : Asus Radeon RX 6700 XT 12GB 192Bit 2433MHz İşlemci : Ryzen 5 5600x Anakart : B450 S2H Ram : 8x2 3600 mhz ram Sistemim gayet yeterli olmasına rağmen bazen anlık drop yiyorum normalde çok gözüme batmıyodu ama bu aralar rahatsız olmaya başladım. Tahminim işlemcimi stok fanla full...
  11. respawies

ETİCARET HOSTİNG SİTESİ ÖNERİ

Merhaba, mevcut olan eticaret websitem "starelc.net" güncelleme sonrası çöktü ve çözüm üretemedik woocommerce sürüm hatasından açılmıyor dolayısıyla mağazamdaki tüm ürünler gitti. Zaten mevcut hostumdan pek memnun değildim ve server bana ait değildi. Kendi hostingimi satın almak istiyorum...
  12. respawies

X-max 400 2018 alınır mı?

Merhaba, yakın zamanda 2016 model 27000km r25 imi satıp xmax 400 2018 model almayı düşünüyorum. İnternette genel olarak 2018 modelin düşük kmlisi çok fazla var. Bildiğiniz bi nedeni varmı?. 2020 modellere çok uçuk fiyatlar istemişler o yüzden 2018 model 5-10k kmliler gözüme çarptı. bütçe maks...
  13. respawies

R25 SATIP CF 450SR ALMAK

2016 Model 27k kmde r25 sahibiyim yakın zamanda cf 450sr almayı düşünüyorum satıp ne düşünüyorsunuz?. Ek olarak kafama takılan 450sr değilde onun yerine 1 tane sıfır Husqvarna svartpilen 250 1 tanede sıfır rks grace 202 almak. 450sr şuana kadar çok sağlam gözüküyor ama 2 motor almakta mantıklı...
  14. respawies

6700XT COİL WHİNE SESİ RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI.

Merhaba, yaklaşık 2 ay önce trendyoldan asus dual 6700xt aldım. coil whine çıktığının farkındaydım fakat performansa etkisi yok diye görmezden geldim. Ama artık artmış gibi geliyor yük altında altta oyun açıkken video izlerken cazır cazır gerçekten rahatsız ediyor. garantiye yollasam...
  15. respawies

Bedelli askerlik ödedim dekont götürmedim

Bedelli askerlik son ödeme tarihi 23.06.2023 yani dündü. Ben ödemeyi 22.06.2023te yaptım ancak dekont götürmemiz gerekiyormuşuz askerlik şubesine sanırım ve tarih geçti sizce sorun olurmu?
  16. respawies

SAHİBİNDEN KURUMSAL ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR

Merhaba, sahibinden kurumsal üyelik ücreti ne kadar bulamadım bilen varmı acaba?
  17. respawies

Çözüldü✓ ASUS DUAL 6700XT %100 KULLANIMDA 81 DERECE NORMALMİ

Genel olarak ortalama 75-78 dereceyi görüyor. maks 81 dereceyi gördüm 2k çözünürlükte kullanıyorum. Normalmi acaba alalı 2 gün oldu sıfır sayılır
  18. respawies

6700XT Coil whine nasıl bir şey?

Daha önce karşılaşmadığım için tam bilgim yok. Bugün asus 6700xt dual kartım geldi sıfır olarak aldım oyunlara girdiğimde yük altında vıjjjj diye sesler çıkıyor alt tab attığım andada duruyor direkt olarak. Bu coil whine mı oluyor?
  19. respawies

ASUS TUF VG27AQZ ALIYORUM

Yarın vatandan 7kya ASUS VG27AQZ 2K 165HZ alıyorum baktığım kadarıyla en F/P monitör o gözüktü ne diyosunuz sizce doğru kararmı? Kullanan varsa yorumunu beklerim
  20. respawies

Çözüldü✓ 2K 144HZ Mİ FULL HD 240 HZMİ

Monster aryond a27 240hz 1080p mevcut yeni ekran kartı aldım 6700xt işlemcim 5600x. 2k monitör geçmem gerekiyor gibi düşünüyorum ama kararsızım. samsung oddysey g5 düşünüyorum bütçe kısıtlı olduğu için
Top Bottom