Arama sonuçları: *

1. V

Ublock origin twitchde kalite düşürüyor

Twitchde yayın izlerken kalite 1080p olmasına rağmen kalite aşırı kötü oluyor uzantıyı kapattığım zaman düzeliyor, önceden böyle değildi herhangi bir ayarı var mı?
  2. V

En ucuz ve güvenilir win 10 pro key satan yer neresi

Bütçem olmadığı için ucuz bir yere bakıyorum softexen.com var 40 TL güvenilir mi
  3. V

Çözüldü✓ Yeni monitörde cs 2 giriş ekranında takılı kalıyor

Monitörü bugün teslim aldım oyuna girmeyi denediğimde görseldeki gibi başta takılı kalıyor kosnsol açılıyor ama
  4. V

Yardım the walking dead the telltale definitive format atsam save dosyalarım gider mi

Steamden aldım onu nasıl yapacağım
  5. V

Yardım the walking dead the telltale definitive format atsam save dosyalarım gider mi

2 gündür oyunlarda drop yiyorum garip bir şekilde format atmayı planlıyorum. Format atarsam oyunda oynadığım önceki bölümler gider mi?
  6. V

4000-4500TL Monitör Önerisi

Ölü piksel çıkmazsa iyi monitör
  7. V

Bios güncelleme Gigabyte H510m h rev1.0

Onu nasıl yağıcam flaşı biçimlendir dediğim zaman dossya sisteminde nfts ve exFat var 1706372824 Tamamdır yaptım
  8. V

Bios güncelleme Gigabyte H510m h rev1.0

Biosu güncelleyeceğim fakat biosa girdiğimde bütün diskleri bilinmiyor olarak gözüküyor, flaştaki dosyaları da görmüyor, flaşa hem rar hem de dosya olarak atmıştım.
  9. V

Ram OC sonrası bilgisayar açılmıyor

Bende de 3000mhz ram var tam 3000 de çalıştırdığımda bende de açılmıyordu, 2933 e çekince normale döndü, 3200 falan deneyebilirsin
  10. V

Logitech G203 tekerlek sorunu

Tekerleği aşağı doğru hareket ettirdiğim zaman bazen aşağı bazen yukarı hareket ediyor, içini açıp temizlemek istediğim zaman sanırım vidaları skatezlerin altında, skatezleri çıkarsam tekrar yerine yapıştırması kolay olur mu, yoksa hiç mi bulaşmayayım
  11. V

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM + LİNK 🔥

Sorunu çözülürsr haber verirsen sevinirim
  12. V

Dying Light 1 de eski savelere dönebiliyor muyuz

Oyunda bug kullanarak 250 seviyeye yükselttim kendimi fakat buna pişman oldum, hikayenin daha %14 ü nü tamamladım, bunu geri alma şansım var mıdır. Epicden oynuyorum oyunu
  13. V

PUBG de oyundan çıkmama rağmen steamde hala açık olarak gözüküyor

PUBG de oyundan çıkmama rağmen steamde hala açık olarak gözüküyor ne yapmam lazım
  14. V

Cs2 de arkadaşla haritalarda bomba taktikleri yapmak istiyoruz

Arkadaşla beraber aynı anda bomba taktikleri denemek istiyoruz bunu nasıl yapabiliriz veya böyle bir şey mümkün mü
  15. V

Rdr 2de Deri nereye satılır

Kasaplara satabilirsin, efsanevi hayvan derilerini de avcıya satabilirsin
  16. V

Çözüldü✓ Logitech G hub a oyunları ekleyemiyorum

Oyunları eklemek istediğimde bu hatayı alıyorum
  17. V

Netflix 720P VS 1080P?

Bilmiyorum papara 30 TL cashback veriyor
  18. V

Netflix 720P VS 1080P?

Papara ile 1080p alabilirsin
  19. V

Cs 1.6 çift cross sorunu

Sadece silah skinleri ekledim, standart ayarlarına geri döndürüp öyle deneyim
  20. V

Cs 1.6 çift cross sorunu

Farklı serverlarda da çıkıyor
Top Bottom