Arama sonuçları: *

• Users: VAMPIR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. V

Ublock origin twitchde kalite düşürüyor

Twitchde yayın izlerken kalite 1080p olmasına rağmen kalite aşırı kötü oluyor uzantıyı kapattığım zaman düzeliyor, önceden böyle değildi herhangi bir ayarı var mı?
  2. V

En ucuz ve güvenilir win 10 pro key satan yer neresi

Bütçem olmadığı için ucuz bir yere bakıyorum softexen.com var 40 TL güvenilir mi
  3. V

Çözüldü✓ Yeni monitörde cs 2 giriş ekranında takılı kalıyor

Monitörü bugün teslim aldım oyuna girmeyi denediğimde görseldeki gibi başta takılı kalıyor kosnsol açılıyor ama
  4. V

Yardım the walking dead the telltale definitive format atsam save dosyalarım gider mi

2 gündür oyunlarda drop yiyorum garip bir şekilde format atmayı planlıyorum. Format atarsam oyunda oynadığım önceki bölümler gider mi?
  5. V

Bios güncelleme Gigabyte H510m h rev1.0

Biosu güncelleyeceğim fakat biosa girdiğimde bütün diskleri bilinmiyor olarak gözüküyor, flaştaki dosyaları da görmüyor, flaşa hem rar hem de dosya olarak atmıştım.
  6. V

Logitech G203 tekerlek sorunu

Tekerleği aşağı doğru hareket ettirdiğim zaman bazen aşağı bazen yukarı hareket ediyor, içini açıp temizlemek istediğim zaman sanırım vidaları skatezlerin altında, skatezleri çıkarsam tekrar yerine yapıştırması kolay olur mu, yoksa hiç mi bulaşmayayım
  7. V

Dying Light 1 de eski savelere dönebiliyor muyuz

Oyunda bug kullanarak 250 seviyeye yükselttim kendimi fakat buna pişman oldum, hikayenin daha %14 ü nü tamamladım, bunu geri alma şansım var mıdır. Epicden oynuyorum oyunu
  8. V

PUBG de oyundan çıkmama rağmen steamde hala açık olarak gözüküyor

PUBG de oyundan çıkmama rağmen steamde hala açık olarak gözüküyor ne yapmam lazım
  9. V

Cs2 de arkadaşla haritalarda bomba taktikleri yapmak istiyoruz

Arkadaşla beraber aynı anda bomba taktikleri denemek istiyoruz bunu nasıl yapabiliriz veya böyle bir şey mümkün mü
  10. V

Çözüldü✓ Logitech G hub a oyunları ekleyemiyorum

Oyunları eklemek istediğimde bu hatayı alıyorum
  11. V

Cs 1.6 çift cross sorunu

Cs 1.6 da böyle sarı ve yeşil cross aynı anda çıkıyor nasıl düzelir
  12. V

Format atıcam fakat direkt format ekranı gelmiyor

Format atıcam boot ayarlarından usb 1. sıraya almama rağmen yeniden başlattığım zaman direkt olarak pc açılıyor, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum
  13. V

Aero whatsapp grup bildirimleri sessize alıp bildirimleri gösterme

Düz wp kullandığım zaman grup bildirimini sessize almak istediğimde, hem sessize alıp hem de bildirimleri görebiliyordum, aero wp geçince o özellik görünmiyor maalesef, mail olarak da yazmıştım fakat geri dönülmedi, kullanan varsa yardımcı olabilir mi, böyle bir özellik var mı ayarlar içinde
  14. V

Hikvision 16GB DDR4 3200MHz 288Pin 1.35V CL16/18 alınır mı

Bu ramler iyi midir şuanda patriot viper steel 8x2 kullanıyorum,ramleri 32 yapmayı planlıyordum, bu ramler hem oyun için, hem oyun yapımı için kullanılır mı
  15. V

Prostat ameliyatı olan biri yazabilir mi

Prostat ameliyatı olan biri yazarsa çok sevinirim
  16. V

ETS 2 DLC alırsam yeni profil oluşturmam gerekir mi

Black Sea dlc sini almak mantıklı mı, alınca oynadığım profilden devam edebilir miyim yoksa yeni bir profil mi oluşturmam lazım
  17. V

XFX RX 6600 Furmark değerleri iyi mi

Merakımdan furmark testi yapayım dedim değerler bu şekilde iyi mi. Maksimum 65 dereceyi gördü
  18. V

RX 6600 den 3060 ti geçmeyi planlıyorum

Elimde XFX QUİCK 210 RX6600 var, bazı oyunlarda yüksek ayarlarda düşük fps alıyorum, Rx6600 ü 3.5k ya satıp 5k gibi bir bütçeye ikinci el bir RTX 3060 Ti almayı düşünüyorum, tabi satabilirsem, sizce mantıklı olur mu? Fikirlerinizi merak ettiğim için konuyu açtım
  19. V

Minecraftı indirimleri almanın bir yolu var mı

Minecraft alıcam fakat 199 TL gözüme çok fazla geliyor, indirimli almanın bir yolu var mı
  20. V

Pc de netflix arada drop giriyor

Netflixte videonun başlangıcında ve durdurup yeniden başlattığım zaman kısa süreli drop giriyor, sonra düzeliyor. Bu droplanma neyden oluşuyor olabilir. Telefondan girdiğim zaman bir sorun yok.
Top Bottom