Arama sonuçları: *

1. errorgaming

Steam en uzun oyun saat süreniz?

Merhaba soru basit. Steam'de bir oyundaki en yüksek saatiniz nedir? Önce ben başlayayım isterseniz. 2.5 yıl içinde, 2873 saat 'Hearts of Iron 4' oynadım. 1959 saat Warband ve 868 saat Bannerlord var. 1130 saat'de ETS2 var. Diğerlerinden max 600. Toplamda epic gamesi sayarsak 570'yakın...
  2. errorgaming

Steam'da 70₺'ye ne alınır?

Ready or not veya 20 daha koyup DOOM eternal
  3. errorgaming

Rdr 2 Mi Battlefield 1-4-5 mi

BF on numara ama RDR2 mi BF mi dersen kesinlikle RDR2. Çünkü RDR2 bir oyun değil BAŞYAPIT.
  4. errorgaming

Red Dead Redemption Vs 3 Oyun???

Kesinlikle RDR2.
  5. errorgaming

Steam Sepetim Nasıl ? Oyun Tavsiyesi

doom vs doom eternal ne fark var birisi 90 tl diğeri 45 tl
  6. errorgaming

cidden mi oyunlar iyi mi ? 1672430095 star wars jedi fallen order, battelfront 2 ve squadworld war
  7. errorgaming

Arkadaşlar baya oyun aldım ama yinede biraz daha almak istiyorum. Kendime bir steam oyunları sepeti hazırladım, sizce nasıl 135 tl'ye değermi ? Hangi oyunları önerirsiniz??
  8. errorgaming

Yardım sekıro ve cod tarzı oyun önerisi

Oyun alıyorsan orjinal alacaksın o kadar! PC'yi alıyorsun binlerce lira verip e o zaman oyunları da alacaksın parasını verip hiç virüs riskine girmeyeceksin.
  9. errorgaming

PC'ye para veriyorsan oyunlarada para ver. Korsan hatasına düşme!
  10. errorgaming

Korsana destek yok burada, crack'li CoD oynayamazsın. Parasını öde istediğin oyunu al! Biz enayimiyiz'de o kadar para veriyoruz. CoD oyunlarının hepsini oynadım son 3 yıl hariç. MW serisi efsane. BO serisi 1 mükemmel, 2'yi pek sevmedim.
  11. errorgaming

Vatan Yeni PC 15999tl 3070 sistem

Tek kelime ile - M Ü K E M M E L :blobdance::blobdance::blobdance:
  12. errorgaming

Patron Çildirdi Epic Games Death Stranding Beleşşşş 🔥 🔥 🔥

Yoğun uğraşlar sonucunda sonunda alabildim :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  13. errorgaming

CoD Cold War 197 TL'ye alınır mı?

Hiç CoD oyunu oynamadıysan bence tüm MW serisini oyna 1-2-3, Sonrada Black Ops serisinden 1 ve 2 yi oyna bağlantılı birbiriyle. Araya WW2 veya WaW atabilirsin. Ben olsam CoD 4: Modern Warfare oynardım ilk.
  14. errorgaming

CoD Cold War 197 TL'ye alınır mı?

CoD MW serisini bitirdim, Black Ops 1'i bitirdim, CoD WW2'yi bitirdim. Yeni bir Call of Duty oyunu arıyorum. 197 TL'ye CoD Black Ops: Cold War alınır mı sizce?? Aynı fiyata CoD MW 2019'da var hangisini oynamalıyım daha çok hikaye için konuşuyorum.
  15. errorgaming

Ana Konu ❄️️Steam Kış İndirimleri MÜKEMMEL Oyun Önerileri(22 Aralık-5 Ocak)❄️️

MW serisi de alabilir aynı şekilde, çok ayrı ve çok güzel efsane bir seri Modern Warfare.
  16. errorgaming

COD Black Ops 1 almalısın tek kelime ile 'Şaheser'.
  17. errorgaming

Eskiden Rust 20 tl idi şimdi indirimlerde 200 tl 1671732922 Kesinlikle alınır. Bütün COD oyunlarını oynadım.
  18. errorgaming

20 TL'lik RUST 206 TL ve 'mükemmel' hahahahahahahahahah
Top Bottom