Arama sonuçları: *

• Users: Cavs
  • Order by date
  1. C

4K Fiyata Monitör Önerisi (lütfen yardım)

Ghosting sadece g3 de mi var yoksa g4 için de geçerli mi bu kronik sorun muhabbeti?
  2. C

Fsp gsm Lite Pro alınır mı?

Bu modeli de gördüm evet ama benim attığım 80+ Gold olunca dengeler değişti Forumlarda çok öneren gördüm bu klavyeyi ama bilmiyorum
  3. C

Hocam siteden alışveriş yapan arkadaşlarım var bir sorun olmadı. Normalde https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-adata-xpg-pylon-550b-bkceu-550-w-fiyati,949542757.html Bunu alacaktım ama klavye ihtiyacım olduğu için mantıklı geldi. 1675158075 Valla bu klavye olması şart değil de xpg pylon...
  4. C

Neden
  5. C

https://www.webdenal.com/fsp-hydro-gsm-lite-pro-650w-redragon-k552-2-klavye-hediyeli_1045920.html 3060 ekran kartım için bunu almayı düşünüyorum. Klavye ihtiyacım olduğu için mantıklı geldi. Fikriniz nedir ?
  6. C

Mekanik klavye önerisi ?

Hangi ildesiniz hocam
  7. C

Mekanik klavye önerisi ?

Tercihim sessiz ve bilek destekli olmasıdır. Hızlı şekilde ihtiyacım olduğu için yurt dışından alamıyorum. Önerileriniz nelerdir ?
  8. C

AOC monitör alınır mı?

Evet çok fazla model var kafam karışıyor. Dell 2522 hg de var
  9. C

AOC monitör alınır mı?

Hocam FPS oyunlarında 27 çok büyük geliyor.
  10. C

AOC monitör alınır mı?

Hocam bu 165 hz
  11. C

AOC monitör alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B08897NB8Z?ref_=cm_sw_r_apann_dp_8Z3Z8V8HN4XCB4P3G4WH Rtx 3060 ekran kartım için bu monitörü almayı düşünüyorum. Başka önerilere de açığım.
  12. C

Rtx 3060 Sistem için Psu

Teşekkür ederim hocam 1675067719 Henüz alamadıpım için konuyu yükselttim. Önerisi olan yok mu
  13. C

Spardox Gaming SG-24240P monitör alınır mı ?

Hocam yorumunuz için çok teşekkürler, çok güzel bilgilendirme olmuş. Ben henüz monitör alamadım, emin olamıyorum bir türlü. Sync teknolojisi mevcut mu ? Ve hız aşırtma ile mi 240 Hz oluyor ?
  14. C

Oyuncu Ekipman Eksiklerim Ve Öneri

Deepcool fiyatı aynı watt değeri yüksek. Koruma sertifikaları nasıldır?
  15. C

Xpg korumaları falan tam diye okudum
  16. C

Arkadaşlar yeni kasa aldığım için oyun ekipmanı diziyorum. Bir konu altında toplamak istedim. Almayı düşündüğün ekipmanlar nasıldır ? Başka önerileriniz var mıdır ? Öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden. Monitör...
  17. C

Rtx 3060 Sistem için Psu

Ses durumu nedir cihazın? Kullandınız mı ?
  18. C

Rtx 3060 Sistem için Psu

Benimkiler çok mu kötü hocam ?
  19. C

Rtx 3060 Sistem için Psu

Rtx 3060 sistemim için bu psuları buldum. Sharkoon model daha kafama yattı ancak PSU'lar hakkında pek bir bilgim yok. Watt yeterli olur mu, Koruma sertifikaları nasıldır bilmiyorum.Başka önerileriniz var ise onlara da açığım. 1-...
  20. C

Asus Tuf Gaming VG249M1A alınır mı?

Aga Hz muhabbeti nasıl ?
Top Bottom