Arama sonuçları: *

1. T

Yüksek Özellikli Sistem düşük FPS sorunu

PSU : GIGABYTE P1000W 1000W 80+ Gold Full Modüler 120mm Fanlı PSU XMP AÇIK 3600Mhz çalışıyor.
  2. T

SimplyMathias diye bir adamı izliyordum sabah twitch te, adamla sistem özelliklerim birebir aynı ve yayın yaptığı halde 300ün altına düşmüyor sistem. Bende geçenlerde obs üzerinden yayın yaptım ve inanılmaz düşük fpsler aldım 100 120 130 gibi, o sistemle okadar nasıl fps alıyor aklım almadı açıkçası
  3. T

yorumun için teşekkürler fakat 2k monitöre sahip değilim ve forumda bir konu gördüm. Onuda aktarıyorum sana hemen. Evet arkadaşlar amd ryzen 9 5950x rtx 3080 ti var ama pubg de 150 180 arası 2 k da oynuyorum Normalde 200 üstü olması lazım (sadece doku ve kenar yumuşatma yüksek ) Bi arkadaş...
  4. T

Yani şimdi her parçayı farklı siteden aldım, dediğini yapmamın imkanı yok. Komple dağıtıp parçalayıp ayrı ayrı kargo yapmam lazım.
  5. T

CORSAIR iCUE H150i ELITE CAPELLIX BEYAZ RGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu
  6. T

Dediklerinin hepsini yaptım ve kontrol ettim değişen hiç bir şey olmadı teşekkür ederim.
  7. T

monitör 1080p
  8. T

Merhabalar, Pc Özellikleri : ASUS ROG STRIX 3080 Ti AMD 5900x 2x8 3600 MHZ Ram Asus x570 Wifi Anakart Arkadaşlar sadece PUBG (Steam) oynuyorum ve arkadaşlarımın sistemlerinden daha düşük fps alıyorum, aynı action da veya sabit durup aynı yere baktığımızda.Diğer arkadaşın sistem özellikleri...
Top Bottom