Arama sonuçları: *

1. Meridius

Çözüldü✓ Yeni Apu sistem görüntü gelmiyor

Bios pilini Rami işlemci fanini çıkartıp tekrar taktim ve şuan bios ekranına erisebiliyorum. Sistem çalışıyor. Teşekkürler.
  2. Meridius

Çözüldü✓ Yeni Apu sistem görüntü gelmiyor

Yeni bir APU sistem topladım. Şu an her şeyi taktım ama görüntü alamıyorum. Fanlar çalışıyor. RAM'de bir sorun yok. Klavye mouse kulaklık takınca işiklari yanıyor o yüzden PSU kaynakli bir sorun yok gibi. HDD SATA kablosunu çıkardığım zaman yine aynı sonuç. BIOS güncellemesi falan mı yapmam...
  3. Meridius

Çözüldü✓ Kasa ön panel bağlantısı nasıl yapılır?

Evet suanki fiyatina baktikca sasiriyorum
  4. Meridius

JFP2 ye takmam gerekiyormuş msi sitesinde anakart detaylarından tek tek deneyerek buldum. 1671235777 400 TL ye MSI b450 aldim. 500 TL ye 8 gb ddr4 3200 mhz ram aldım. 2. Elden ryzen 3 3200g , ryzen 3 2200g ve athlon 3000g aradım. 3 ünede bütçem yetiyodu ama satıcılarla anlaşamadigim için...
  5. Meridius

Şuan termal macunum siparişte geldiği zaman fanı takıp tek tek deneyeceğim artık
  6. Meridius

Ddr3 sistemden DDR 4 e gectim. Sökerken bazi soketleri nereden söktüğümü unuttum ondan sıkıntı yaşıyom. Şuan sadece bu soket kaldı. Bu sokette 5 pinlik giriş yeri var ve anakartta 5 pinlik giriş yeri yok her yere takılabilir yani.
  7. Meridius

Bu soket kasanın işaretlediğim yerinden geliyor nereye takiliyor acaba son soket bu bunuda takarsam montaj tamamlanıyor.
  8. Meridius

Audio ve usbyi taktim 3. Soketide JCOM a taktim ve oldu. 5 pinli soketi olan 4. Kabloyu hala bulamadim ama
  9. Meridius

Denicem 1671233137 Audio ve usb yi anladim yerlerinide ogrendim ama diger 2 kablonun ustunde bir sey yazmiyor onlari nereye takacagim
  10. Meridius

Kasanın ön panelinde 2 adet USB girişi ve kulaklık mikrofon jak girişi var. Kasanın içine 3 adet kablo geliyor. Bir tanesinin üstünde USB diğerinin HD Audio yazıyor. 3. kabloda ise bir şey yazmıyor bunu anakartta nereye takmalıyım? 2. USB girişine takamadım. Ayrı olarak ön panelden bir kablo...
Top Bottom