Arama sonuçları: *

• Users: SametBuYav
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Saçta aşırı yağlanma

Saçlarım aşırı fazla yağlanıyor 2 veya en fazla 3 gün arası saçlarımı yıkıyorum ancak halen yağlanma çok fazla şu anda head&shoulders kullanıyorum buda fazla işe yaramadı
  2. S

500 TL ye kadar kablosuz kulakiçi kulaklık önerisi

500 TL ye kadar kablosuz kulakiçi kulaklık önerisi yaparmısınız 500 TL yi geçmemeli
  3. S

Vivo Y22S Vs Realme C55

İki cihazdan hangisi daha iyidir İkiside 6/128 Ben C55 Düşünüyorum ancak sizinde fikirlerinizi duymak isterim
  4. S

2.el Samsung A70 alınır mı?

Bende Gm 21 plus var onu verip üstünede 1600 TL Verip Samsung A70 Alınır mı ?
  5. S

Lisede Ortalama ile Geçilirse Sorumluluk Sınavına Gircekmiyim

Merhaba benim ortalamam 68 falan ancak matematik dersinden 47 ile kaldım karnede ortalama ile geçti gözüküyor şimdi sorumluluk sınavına gircekmiyim
  6. S

Mi 11(256 GB) Vs S20 Fe 128 Gb

Mi 11T Kaçak 7200 TL (256GB) Yoksa S20fe Tr Cihazımı Alınır S20 Fe 10.800 TL Bu Arada
  7. S

Hoca proje notunu değiştirebilirmi

Öncelikle merhabalar bügün ingilizce dersimiz vardı geçenlerde bir sunum yapmıştık ve hoca grubumuza 85 Puan vermişti bende grupta en çok emek verendim ve hoca bunu biliyordu buna rağmen hiçbir şey yapmayan çoçuğada 85 vermişti bügün de dersteyken derse katılmaya çalıştım hiç kaldırmadı tamda...
  8. S

5500-6000 TL Ye kadar kamerası güzel telefon önerisi olan varmı

Max 5500-6000 K İkinci el veya sıfır farketmez yd değilde yurtiçi cihaz alacağım öneriniz edir şuanda yenilenmiş Note 9 Pro 128/6 Bakıyorum 5100 TL alınır mı?
  9. S

Monster Notebook Temizlik

Monster notebook kullanıyorum 6 Ayda bir temizlik hakkımız var sizce yaptırsam sorun vs çıkarmı çevremdekilerin bazıları sorun çıkabileceğini söylüyor bazısı sorun çıkmaz diyor tam emin olamadım yaptıran varmı
  10. S

Bilgisayar masam için Rgb Led önerebilecek varmı

200 TL yi aşmayacak Rgb led önerebilecek varmı masamın altından geçirmeyi düşünüyorum 5m Olursa iyi olur
  11. S

Forza horizon 4 İndirime girmiş alınır mı ?

Fiyatı 67 TL Ben 104 TL Olanı alacağım alınır mı güzelmidir
  12. S

Note 8 Kullanan Varmı Alınır mı ?

Gm 21 plus kullanıyorum Note 8 buldum 2300 TL Kutu faturalı geçilirmi oyunlarda performansı nasıldır veya çok fazla ısınma yaparmı
  13. S

18.000 TL ye kadar telefon önerisi

Max 17-18 k Öneriniz nedir sıfır alacağız ikinci el değil Arkadaşa alacağız bu arada Biz S22 Düşünüyoruz şuanda
  14. S

Aliexpress kulaklık alınır mı ?

Aliexpresten bu ürünü alacağım amaya değermidir güzelmidir her şey dahil 54 TL Ve yorumları gayet iyi https://tr.aliexpress.com/item/1005004398679294.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.21ef3d12IqOoO1&gatewayAdapt=glo2tur 1681160041 İçlerinde 2 tane var benim almak istediğim dijital şarj...
  15. S

Müstakil ev mi Daire mi ?

Müstakil ev mi daha güzeldir yoksa dairemi ben müstakil ev diye düşünüyorum fazla büyük bahçesi olmayan bir ev her zaman hoşuma gitmiştir
  16. S

Okulda sınav kağıdına bakmak için dilekçe vermek gereklimi

Sınav kağıdıma bakmak istiyorum hoca müdür yardımcısına dilekçe vermemi istiyor hemde fazla puan vermişsem alırım diyor ben beklediğim puanın altında aldım sizce ne yapmalıyım
  17. S

Öneri TWS İ18 Kullanım Deneyimim

Öncelikle merhaba uzun zamandır 70 TL Ye aldığım Kulaklıktan bahsetmek istiyorum şuanda 100-120 TL Civarına bulunabilir bir kulaklık ben şahsen oyun oynarken vs kullanmıyorum genellikle okulda sosyal medyada veya film izlerken kullanıyorum öncelikle kulaklık fiyatına göre çok iyi denilebilir ara...
  18. S

Uygun Fiyatlı Yazıcı Önerebilirmisiniz

Öncellikle doğru kategorimi bilmiyorum umarım doğrudur neyse kendim dersler için fotoğraf çıkartabileceğim (renkli) olacak Çok fazla kullanmam öneriniz nedir fazla pahalı olmazsa sevinirim
  19. S

M23 5G İçin Adaptör Önerisi

M23 5G Ve M22 Cihazlarımda kullanacağım 25W Önerileriniz nedir
  20. S

Fazla pahalı olmayan sarabilecek oyunlar

Fazla pahalı olmayıp güzel bir oyun önerir misiniz? ?
Top Bottom