Arama sonuçları: *

1. A

🔥İndirim Samsung 6 ay ücretsiz prime üyelik

Fazla kod olursa ben de talibim özelden. Şimdiden teşekkürler
  2. A

🔥İndirim GrundigHoparlör Club BT Hoparlör Yeşil 800₺

1100 e verseler de almam. Ayar oldum iyice
  3. A

Ben de alamadım bir türlü. Alan vatandaşların bir kısmı satılığa çıkarmış trendyolda. 20 kadar farklı satıcı türedi bir anda.
  4. A

Alman guzum şu stoktakileri🤣
  5. A

Mail 15 dk sonra geliyor. Çıldırıcam 😀
  6. A

stok fan ile ağır oyun açarsam işlemci zarar görür mü ?

1 kereden bişey olmaz. Şaka bi yana Zaten sıkıntılı sıcaklıklara çıkarsa sistem kendini kapatır. Ama ısınınca performans kaybı yaşarsın, o ayrı mesele.
  7. A

🔥İndirim ThermalRight Assasin X 120 SE ARGB 849 TL \ 749 TL \ 799 TL

5-6 derece farkedebilir ısı borusundaki sayıdan dolayı.
  8. A

king modelini aldım. 800 TL olan. Kurulumu da basit. Öyle fan takarken falan da çok zorlanmadım açıkçası. 2 gündür memnunum.
  9. A

Ben de çarşamba günü kurulum yaptım. 12400f işlemcim 80-82 derecelerde geziyordu oyun oynarken. Şu an 52,5 gördü en yüksek. Kendi içinden çıkan macun da fazlasıyla yeterli. Fan çok fazla devreye bile girmiyor. Ortalığı bir sessizlik bürüdü resmen.
  10. A

İphone x se 2020 xr xs Bu telefonlardan biri ile havuza girersem bozulur mu

3-5 dakikalığına yarım metre kadar derinlikte iphone 7 ile denize girdim. Açılmamış telefondu. Bir şey olmadı. Ama telefon açıldıktan sonra girdiğimde perte çıktı bu yaz. Foto çekim yapacaksan poşetler var telefon koymak için. Buzdolabı poşeti gibi. Onlaradan alabilirsin. 1703625722...
  11. A

Thermalright Assassin King aldım 1 adet. Sanki çok mantıklı gibi geldi. Aslında ARGB bir ürün almayı bekliyordum. Muadilleri 1000-1100 bandında.
  12. A

🔥İndirim Adidas Çocuk Ayakkabı 255₺🔥🔥🔥

Mesajdan 1 dk sonra girdim. Ayakkabıyı moleküllerine ayırmışlar :ROFLMAO:
  13. A

Öneri Monitör temizlemek için ürün önerisi

Gözlük temizlemek için olan spreyler ile mikrofiber bezi hafif nemlendir. Sonra nazikçe sil. İlk günki gibi oluyor.
  14. A

Yardım Glorious Model O vs HyperX Pulsefire Haste

Delikleri hissetmiyorum bile. Kardeşim razer kobra aldı 3 ay önce falan. Farenin topuyla sayfalarda aşağı inerken atlamalar yapmaya başladı. Ama şeytan kulağına kurşun benim farede herhangi bir problem yok.
  15. A

Yardım Glorious Model O vs HyperX Pulsefire Haste

Yaklaşık 1 senedir glorious model I kullanıyorum. Herhangi bir kronik sıkıntısı yok şu ana kadar. Ergonomisi de gayet güzel. Glorious modellerine bakabilirsiniz gönül rahatlığıyla.
  16. A

Bu arabadan memnun olan var mı

Yakıtı üzer kral. Yedek parçalarının da oldukça pahalı ve bulunabilirliğinin az olduğu söyleniyor.
  17. A

🔥İndirim Pad 6 Pro 10gb-256gb Yanında klavye,kalem vb hediyeli 5248 TL

Bana ipad çağrışımı yaptı valla. O yüzden öyle yazdım. :ROFLMAO: 1702922426 Kim iyi ki, ben iyi olayım. Dert başımızı aşmış, şu ortamda akşamı zor ediyoruz.
  18. A

🔥İndirim Pad 6 Pro 10gb-256gb Yanında klavye,kalem vb hediyeli 5248 TL

Android yüklü ipad mi olur hocam ? :ROFLMAO:
  19. A

1KG KAVRULMUŞ KAJU 243₺🔥🔥

https://www.trendyol.com/pasa-kuruyemis/kaju-fistigi-40-gr-x-12-adet-1-kalite-p-334509227?boutiqueId=61&merchantId=434250 Saat 24:00 den önce ikincisi 1 TL ve mağaza takipte 300 üzerine 75 indirim vardı. Aşağı yukarı aynı fiyat, hem de küçük paketler halinde. 232tl tuttu 2 kutu 12x2 adet=960 gr
Top Bottom