Arama sonuçları: *

1. E

İşlemci ve anakart değişimi sonrası ne yapılmalı ?

Teşekkürler hocam videoyu şuan izleyemiyorum işteyim işlemci driverları için bir şey yapmaya gerek var mı kendi yükler mi windows
  2. E

Bios güncelleme işlemi zor bir işlem midir ram hızlarına nasıl bakabilirim.
  3. E

Merhaba H110m pro-vd anakartı Assrock H610 ile değiştirdim. İşlemciyi ise i5 6500’den i3 12100F e geçiriyorum. Montajı yaptıktan sonra ne yapılmalı format gerekir mi ? bios ayarlarında bir şey yapılmalı(bios güncelleme vs. Hakkında bilgi sahibi deilim).
  4. E

RX 6700 NVIDIA TARAFINDA HANGİ KARTA EŞİT?

UserBenchmark sitesinden ayrıntılı performans karşılaştırmasını istediğin kartla yapabilirsin. Sana söylenen kartları sitede tek tek karşılaştır.
  5. E

RX 580 İNTEL İ3 12100F HAKKINDA

Selamlar elimde eski kasam var içinde şuanda: MSİH110M Pro-Vd Anakart SAPPHİRE RX 580 4 GB NİTRO İntel i5 6500 ZALMAN 600W PSU 2X8 3200 Mhz Ram 500+256 GB SSD Mevcut. Yükseltme olarak Anakart + işlemciyi 1900TL'Ye satıp İ3 12100F ve Assrock H610M anakart almayı düşünüyorum. Performans etkileri...
  6. E

Sistem Yükseltme Hakkında Yardım

Merhabalar, sistemime anakart+ işlemci yükseltmesi yapmak istiyorum. İşlemci olarak: Intel i3-12100F Dört Çekirdek 3.30 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Anakart olarak: Asrock H610M HDV/M2 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları |...
  7. E

R9 380 ekran kartlı sisteme yükseltme tavsiyesi

cevaplar için teşekkürler bi sorum daha olucak oyunlarda (şimdilik valo ve cs de denedim) 200 kusur fpslere kadar görüyor sistem ama bu hiç stabil değil. 120 100 90 a kadar düştüğü oluyor bunun sebebi Hard disk midir ? yoksa işlemci eski kalmış olabilir mi artık şöyle oyun içinden bir ss...
  8. E

İntel i3 10100f İşlemciye anakart önerisi

Bunlarda 2933 mhz değer alıyormuş ram 3200 yapabiliyor muyuz
  9. E

H410larla 10100f tam perfomans vermiyor diye duydum hocam doğru mudur
  10. E

2x8 3200 mhz ram alıcam r9 380 4 gb ekran kartı 1 adet sata 3 SSD mevcut elimde bu sisteme uygun işlemciyi tam performans çalıştıracak anakart önerilerinizi bekliyorum. Bütçe max 2.5k civarı Benim baktığım anakartlar şu şekilde yorum yapabilirseniz sevinirim dostlar...
  11. E

R9 380 ekran kartlı sisteme yükseltme tavsiyesi

İyi forumlar herkese. Başıma gelen talihsiz bi olaydan dolayı eski kasaya dönüş yaptım öncelikle sistemde garip bir kasma var nedenini hard disk olarak düşünüyorum ama emin değilim yetersiz donanımı anlayabilmemin bi testi varsa söylerseniz sevinirim. Sisteminin özellikleri: *Msi h110m pro-vd...
Top Bottom