Arama sonuçları: *

1. O

Ea fc 24 directx 12 hatası

Ben bütün çözümleri denedim. Yabancı siteler dahil. Hala düzelmedi. FIFA 23'te de aynı sorunu yaşıyordum.
  2. O

Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok. (TLOU Part 1)

Gelişmiş Sistem Ayrlarını Görüntüle yaz arama çubuğuna. Sonra gelişmiş sekmesine gir. Sonra performans sekmesindeki ayarlar butonuna tıkla. Sonra gelişmiş sekmesine gir. Altta değiştir butonuna tıkla. Sürücüyü seçip Özel Boyut sekmesini aktif et. Başlangıç Boyutu:24576 En Büyük Boyut:49152...
  3. O

Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok. (TLOU Part 1)

Ben sorunu çözdüm şu an oynayabiliyorum. Sanal bellek oluşturarak çözüldü bende.
  4. O

XMP açınca 2800 MHz den sonra PC açılmıyor

Çözüldü mü peki
  5. O

Özellikle belirttim 2800 üstüne çıkmıyor, 2866 bile olmuyor. Ayrıca anakartın desteği 3600 işlemcinin desteği 2933. O da zaten XMP sayesinde 3600 de çalışması lazım.
  6. O

Merhaba arkadaşlar Sistemim Ryzen 5 2600, Gigabyte B450M-H Anakart, Gskill Ripjaws 3600 MHz RAM BIOS sürümü güncel, XMP açınca otomatik 3600MHz alıyor ama kaydedip çıkınca sistem açılmıyor. Ben kendim XMP açtıktan sonra elle ayarlıyorum 2800 MHz den sonra sistem açılmıyor. İşlemcinin resmi...
  7. O

Xmp ile Ram Yükselince PC Açılmıyor

Dostum bu sorunu nasıl çözdün tam olarak. Aynı sorunu bende yaşıyorum ama çözüm bulamadım daha. Ayrıntılı paylaşırsan sevinirim.
Top Bottom