Arama sonuçları: *

1. G

Ps5 kardeşlik Lütfen yardım

Arkadaşlar ps 5 aldım yeni arkadaşla kardeşlik yapamıyoruz aslında yapıyoruz oyunları oynuyorum ama kütüphaneye indirmediklerim gelmiyor kilit fotosu oluyor yine de oyuna giriyor garip bir durum var net olarak bilen varsa yardımcı olabilir öi
  2. G

Xbox kardeşlik bozuldu ama arkadaşım oyuna giremiyor

Sa beyler Xbox da kardeşlik yapıyorduk arkadaşımla bugğn oyuna giremediğini söyledi çıkış yaptık bende olmadığı İçin girmemeye başladım ben arkadaşta olmasına rağmen giremiyor oyuna nedenini bilen var mı
  3. G

Xbox kardeşlik yardım

Merhaba Xbox aldım yarım elimde olacak arkadaşımda Fifa var o benle paylaşsa ikimiz de aynı anda oynayabilir miyiz ?
  4. G

İphone 12 mini portresi kötü mü ?

Az önce böyle bir yorum okudum “12 mini de yazilimsal olarak portre uyguluyor dolayisiyla 7 plus kadar iyi olmayacaktir portre fotograflariniz (7plus 2. Kamera ile portre uyguluyor 12 mininin 2. Kamerasi genis aci kamera)” gerçekten 7 plus 12 miniden daha mı iyi çekiyor 11 ile 12 mini arasında...
  5. G

Ürünün kutusu farklı

aynı değil zaten o aklıma takıldı ama kutu orjinal gibi duruyor içerikleri aynı
  6. G

Ürünün kutusu farklı

Merhaba ultimade ears wonderboom isimli hoparlörden aldım arkadaşımda da aynısından var ama benimkinin kutusu farklı şekilde geldi ürününün her şeyi aynı sadece şarj kapağı kolay çıkıyor ve arkadaki dikişi biraz farkı ürünün jelatinlerini herşeyini ben söktüm ben açtım seri noyu kayıt ettirdim...
  7. G

Far Cry Primal mı New Dawn mı?

merhaba far cry 5 i bitirmiş birisiyim new dawn mı almak daha mantıklı primal mı
  8. G

2. El Ekran kartı alırken nelere dikkat etmeliyim

Teşekkür ederim fatura ekran kartına özel seri no yazdığını bilmiyordum 1621166418 Sıfır yokki piyasa da
  9. G

Teşekkür ederim
  10. G

Arkadaşlar 2. El ekran kartı alırken neye dikkat etmeliyim faturadaki ürün ile aldığım kartın aynı kart olduğunu anlama şansım var mı
  11. G

hangi rtx 2060'ı almayılım

nasıl yani anlamadım ayın 22sinde ne çıkıyor
  12. G

benim bilgisayarım var rx590 var bende satıp bunu alıcam
  13. G

ikisinide 6 bine alabiliyorum beyler 1621075879 neden
  14. G

neden ?
  15. G

arkadaşlar hangi linktekini almak daha mantıklı sizce ? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gigabyte-rtx-2060-3070-takas-olur-922958974/detay/...
  16. G

Rx 590 satıp 2.el rtx 2060 alınır mı

Merhaba rx 590 ı satıp ikinci el rtx 2060 alabiliyorum sizce ikinci el riskine girilir mi değecek kadar fark var mı ? Alın diyorsanız öneri linklerine açığım 6 bin civarında
  17. G

Aynı kart olduğunu doğrulama şansım var mı serial kodundan
  18. G

Aklıma şey takıldı 2 ay önce ekran kartı stokları varmıydı vatanda filan
  19. G

Düzce
  20. G

Arkadaşlar şöyle bi kart var 2 aylıkmış vatandan alınmış kutusu faturası varmış bu iyiye benziyor alsam mı
Top Bottom