Arama sonuçları: *

1. K

Steam Cüzdana Para Ekleyememe Sorunu

Arkadaşlar böyle bir durumla karşı karşıya olan varsa, steam destek ekibine yazın. Hesabınızı güncelleyip kart kullanımına açıyorlar.
  2. K

Steam Cüzdana Para Ekleyememe Sorunu

Merhaba arkadaşlar, steamden düzenli olarak alışveriş yapan biriyim. Bugüne kadar herhangi bir sorun çıkmadı, kartlarım yurt dışına açık. bugün ilk kez başıma böyle bir şey geldi. Hangi kartı denersem deneyeyim steamden oyun alamadım ya da hesabıma para eklyemedim. Eskiden visa(Boacompra)...
  3. K

hikayesi ve aksiyonu güzel oyun önerisi

Fallout 4 The Witcher 3 Days Gone Saint's Row serisi olabilir Dying Light 2 Stay human Doom Eternal (saf aksiyon) Hades Metro Exodus Jedi Fallen Order Control Deus Ex Wolfenstein Devil May Cry 5 1690886167 Mesela müthiş bir liste Gollum hariç. Tebrikler hocam.
  4. K

Moinitör değişimi için tavisyelerinizi bekliyorum.

tavsiyeniz için teşekkür ederim, diğer tavsiyeler de gelince karar verip bu hafta alırım muhtemelen.
  5. K

Moinitör değişimi için tavisyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar elimde Casper m2758qp 27'' 2k 144 hz Tn panel monitör var. Ben bunu va panel sanıyordum alalı bayağı zaman oldu, inceleme videolarına baktığım zaman va panellerin benim panele oranla daha canlı bir yapıya sahip olduğunu gördüm. Şimdi benim monitörün değişim vakti yaklaşıyor çünkü...
  6. K

Ryzen 5 5600x ve rtx 3080 sistem için bir takım tavsiyeler istiyorum.

Deli gibi evhamlıyım, şu videoya bakarak yapmıştım. Bir de sorular neden mantıksız geldi onu da belirtirseniz evinirim.
  7. K

Ryzen 5 5600x ve rtx 3080 sistem için bir takım tavsiyeler istiyorum.

Arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim gibi bir sistemim var. Tam açıklayacak olursak eğer sistem parçaları şu şekilde; Asus Tuf B450 plus ryzen 5 5600x işlemci 2x8 3200 mhz ram pny rtx 3080 epic revel thermaltake 750 80+ psu 1 tb m2 ssd 480 gb sata ssd 1 tb hdd soğutucum ise...
Top Bottom