Arama sonuçları: *

1. Torintosa

Oyun arkadaşı arıyorum

ekliyorum Rise Of Sep ismim
  2. Torintosa

Çözüldü✓ Telefonumu nasıl mikrofon gibi kullanabilirim ?

çok teşekkür ederim hocam yardımınız için o7
  3. Torintosa

Çözüldü✓ İşlemcim çok ısınıyor termal macun önerisi

bencede işlemci ile alakalı değildir.
  4. Torintosa

Çözüldü✓ Telefonumu nasıl mikrofon gibi kullanabilirim ?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarda Fivem gibi oyunlarda mikrofon açmam gerekiyor ama kulaklığım veya mikrofonum yok acaba telefonumu bir yazılım aracılığıyla mikrofon gibi kullanabilirmiyim. Ne bilim belki bir uygulamayla falan.:blobdance:
  5. Torintosa

IOS telegram sorunu lütfen yardım edin

Kodu almadanızmı diyor koskoca tıkladınmı
  6. Torintosa

Yardım Linuxta Oyun oynanırmı ?

RX6400 / Ryzen 3 1200 / 16GBRAM
  7. Torintosa

ekran çözünürlüğü değişmiyor

Ekran Çözünürlüğü ne kadar normalde.
  8. Torintosa

Teşekkürler eğer linuxtan anlıyorsanız bana bir linux dağıtımı önerir misiniz?. Genelde oyun için kullanıcam ve mümkünse çok karmaşık olmasın.
  9. Torintosa

Merhaba Bilgisayarıma Linux kurmaya karar verdim acaba windowstaki epic gamesi ve steami linuxta çalıştırabilirmiyim.Çünkü iki platformdada oynadığım birçok oyun var.
  10. Torintosa

Rdr 2 Online sebepsiz yaşanan patlamalar ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim uzun süredir rdr 2 online oynuyorum ilk kez böyle bir olay yaşadım. Atımla bir yere yolculuk ediyordum sonra birden bire hemen arkamda patlamalar olmaya başladı ben nereye gitsem patlamalarda arkamdan geliyordu. Sonra patlamalar kesildi bende ne...
  11. Torintosa

Öneri 15-16K ya kadar Telefon önerir misiniz? ?

teşekkür ederim efendim
  12. Torintosa

Öneri 15-16K ya kadar Telefon önerir misiniz? ?

Merhaba arkadaşlar normalde Samsung S9 plus kullanıyorum fakat baya eskidi ve pili bozuldu oyüzden ikinci el telefon almak istiyorum maksimum bütçem 15-16k Android veya iphone farketmez her türlü öneriye açığım.
  13. Torintosa

Minecraft intikam almalıyım

begenmediysen cevap vermeyebilirsin ??? 1712610273 hocam okadar yetenekli degiliz maalesef lol
  14. Torintosa

Minecraft intikam almalıyım

Selam arkadaşlar aternos üzerinden 4-5 sanal arkadaşlarımla beraber bir minecraft sunucusu kurduk 2 gün oynadık ama üçüncü günde maden kazarken sebepsiz yere banlandım discorddan falanda yazdım ama benle dalga geçtiler kısacası toxiclediler bene şimdi onlardan intikam almak istiyorum oyunu...
  15. Torintosa

Yardım Far Cry 6 Oyun Açılmıyor

Oyunu başlattığımda siyah ekran geliyor birsüre sonra masaustune geri atıyor oyunu ubisoft launcherdan oynuyorum(Oynayamıyorum).Procces Monitor ile log kaydı aldım nasıl buraya atacağımı bilmiyorum ama bilen birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  16. Torintosa

Öneri Marveldan Film önerir misiniz? ?

Teşekkürler hocam 1710762799 guardians of galaxy ye bir bakacam teşekkürler
  17. Torintosa

Deadpool 1 izlemiştim fakat 2 izlememiştim sence 2.si nasıl senin yorumun nedir ?
  18. Torintosa

Merhaba arkadaşlar boşuna önerilmesin diye izlediklerimi yazim. Marvel Avengers serisi Spiderman serisi (şu animasyon olan dışında) Madame Web Antman 2015 Iron man serisi Kaptan Amerika Serisi Hatırladıklarım bukadar bunların dışında fikirlerinizi yazabilirsiniz.Mümkün oldukça yeni önerirseniz...
  19. Torintosa

Öneri 0-500Tl mouse önerisi

0-500tl arası oyun için kullanacağım mouse onerirmisiniz ? 500 en son cıkabilecegim rakam oyuzden mümkün oldukca ucuz onerirseniz sevinirim.
  20. Torintosa

Yardım youtube video sorunu

https://www.onlinemictest.com/keyboard-test/ sitesinden space tuşunda sorun olup olmadığını kontrol edebilirsin
Top Bottom