Arama sonuçları: *

• Users: Septifacer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Septifacer

Minecraft intikam almalıyım

Selam arkadaşlar aternos üzerinden 4-5 sanal arkadaşlarımla beraber bir minecraft sunucusu kurduk 2 gün oynadık ama üçüncü günde maden kazarken sebepsiz yere banlandım discorddan falanda yazdım ama benle dalga geçtiler kısacası toxiclediler bene şimdi onlardan intikam almak istiyorum oyunu...
  2. Septifacer

Yardım Far Cry 6 Oyun Açılmıyor

Oyunu başlattığımda siyah ekran geliyor birsüre sonra masaustune geri atıyor oyunu ubisoft launcherdan oynuyorum(Oynayamıyorum).Procces Monitor ile log kaydı aldım nasıl buraya atacağımı bilmiyorum ama bilen birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  3. Septifacer

Öneri Marveldan Film önerir misiniz? ?

Merhaba arkadaşlar boşuna önerilmesin diye izlediklerimi yazim. Marvel Avengers serisi Spiderman serisi (şu animasyon olan dışında) Madame Web Antman 2015 Iron man serisi Kaptan Amerika Serisi Hatırladıklarım bukadar bunların dışında fikirlerinizi yazabilirsiniz.Mümkün oldukça yeni önerirseniz...
  4. Septifacer

Öneri 0-500Tl mouse önerisi

0-500tl arası oyun için kullanacağım mouse onerirmisiniz ? 500 en son cıkabilecegim rakam oyuzden mümkün oldukca ucuz onerirseniz sevinirim.
  5. Septifacer

Windowsun yanına macOS nasıl kurulur ?

Bu konuda yeterince bilgiye sahip biri varsa discord üzerinden veya buradan bana yardımcı olabilirmi. Discord : kaax1504
  6. Septifacer

IOS Şifresini unuttuğum telefonu açamıyorum !

Direk konuya gireceğim uzun süredir evde duranve kullanılmayan iphone6s cihazı vardı benimde kullandığım telefon bozulunca mecbur bu telefonu kullanmaya karar verdim ve haliyle cihazın şifreyi bilmiyorum çok saçma nedenlerden dolayı telefonu sıfırlayamıyorum bu nedenlerin ilki cihazın home...
  7. Septifacer

Bilgisayarımı android televizyonuma nasıl yansıtabilirim ?

Konu başlıktaki gibi bilgisayar ekranımı yansıtmam lazım fifa oynamak için kullanacağım evin interneti güçlü ama nasıl yapabilirim bilmiyorum.
  8. Septifacer

Öneri Yakuza 0 oynanırmı ?

Yakuza serisini baştan sona bitirmeyi düşünüyorum.Araştırdığım kadarıyla ilk olarak yakuza 0 dan başlamam gerekiyormuş.Sizin genel olarak yakuza serisiyle ve yakuza0 oyunu ile ilgili görüşleriniz neler oynayanlar varsa düşüncelerinizi alabilirmiyim.
  9. Septifacer

Oyun arkadaşı arıyorum

14-15 yaş Oyun arkadaşı arıyorum steam ve epic kütüphanem kalabalık discord : @septiext_59428
  10. Septifacer

Gta 5 Hangi sonu seçmeliyim ?

11. Septifacer

Mta oynayacağım fakat çok bilgim yok

Merhaba arkadaşlar çoook önceden mta oynuyordum fakat sonradan bıraktım düzenli olarak oynayan varsa bana oyunu tekrar öğrenmemde yardımcı olabilirmi ?
  12. Septifacer

Yardım Gta 5 story ve online'a hiçbirşekilde giremiyorum

Gta 5de story modu ve online modu hiçbir şekilde açamıyorum story mode a tıkladıktan sonra entering story mode yazısında kalıyor baştan neler yapdığımı söyleyeyim Oyunu sil yükle yaptım Belgelerdeki Settings txt ye girip vsync kısmını 1 0 ve 2 yaptım (forumda gordum) dosyaları doğruladım amd...
  13. Septifacer

Modding Gta 5 için vice city modu önerir misiniz? ?

Merhaba arkadaşlar oyunu epic games üzerinden son sürüm kullanıyorum uyumlu vice city haritası modu önerir misiniz? birkaç tane buldum ama sürümümle uyumlu olurmu emin olamadım (bu arada umarım dogru kategoriye acmısımdır konuyu yanlıs actıysam ozur dilerm)
  14. Septifacer

Kendime Online Oyun oynayacak arkadaş bulamıyorum

Merhaba arkadaşlar oyun oynamayı seven ve steam kutuphanesi baya kalabalık birisiyim ama bir sorun var oynayacak kimseyi bulamıyorum sizce online oyunlarda kendime nereden arkadaş bulabilirim
  15. Septifacer

Öneri Minecraft Ev önerir misiniz? ?

Arkadaşlar yapımı 3-4 gün veya en fazla 1 hafta sürecek bir ev önerir misiniz?.Ayrıca evi yapmak için yardım edebilecek varsa discord verebilirim.
  16. Septifacer

Trove Oyunun temel amacı nedir ?

Trove Oyunun temel amacı nedir aptala anlatır gibi anlatırmısınız ?
  17. Septifacer

Hangi Mafia oyununu oynamalıyım ?

Merhaba mafia serisinden bir oyununu oynamak istiyorum ama iki oyunun arasında kaldım mafia definitive edition veya mafia 3 siz bana hangisini önerirsiniz.Sistemimide hesaba kadarsanız sevinirim darboğaz yaşayabiliyorum bazı oyunlarda. SİSTEM: Ryzen 3 1200 / Rx6400 /16gb ram
  18. Septifacer

bana oyun önerir misiniz? ?

Ücretli Ücretsiz farketmez istediğiniz çeşitte kafanıza göre oyun önerir misiniz?
  19. Septifacer

Daha önce almadığım oyun gibi şeyler steam hesabıma gelmiş

uzun süredir girmediğim steam hesabıma girim dedim daha önce hiç almadığım şeylerle karşılaştım örnek verecek olursak : arma 3 server, DayZ server gibi oyunlar ve ayrıyeten sonunda Dedicated yazan bir sürü oyunda var mesela BlazeRush Dedicated Server, Americas army 3 Dedicated Server gibi gibi...
  20. Septifacer

Daha ucuza iphone almam mümkünmü ?

merhaba arkadaşlar Uzun süredir samsung s9plus kullanıyorum bayada eskidi telefon kamerası falan bozuldu artık iphone 12 veya 13 e geçmek istiyorum fakat ikinci el fiyatları bile çok pahalı bir şekilde normal ikinci el fiyatından daha ucuza almamın herhangi bir yolu varmı
Top Bottom