Arama sonuçları: *

• Users: feanor0422
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. feanor0422

30 Bin TL Civarı Laptop Önerisi

Merhabalar Kardeşime 30 bin TL civar bir laptop almak istiyoruz ama karar veremedik. Kendisinin yurt dışına çıkma gibi bir durumu da var o yüzden Monster istemiyoruz. 30 bini biraz geçebilir sorun yok. Önereceğiniz bir gaming laptop var mı? Acer ve lenovo arasında kaldım ama kendisi MSI istiyor...
  2. feanor0422

Çözüldü✓ Sizce Bu kasa 9000 TL ye alınır mı?

Merhabalar Şu anda monsterın gtx 960m kartına sahip bir laptopum var ve 2k 27 inç ekrana bağlı şekilde kullanıyorum. Ayrıca Xbox series s konsolum da var. Laptopum güçsüz olduğu için series s almıştım. Şimdi laptop çok ses çıkarmaya başladı. Oyun oynamıyorum ama sadece sekmeleri açıyor veya...
  3. feanor0422

Logitech G435 Xbox Series S te Çalışır mı?

Merhabalar, Xbox Series S kullanıcısıyım ve ayrıca 27 inç bir monitör ile kullanıyorum. Kablosuz kulaklık olarak g435 aldım ancak USB dongle ı monitöre de taksam series s e de taksam kulaklık çalışmıyor konsolda. Acaba çalıştırmanın bir yöntemi var mı yoksa başka bir kulaklığa mı baksam?
  4. feanor0422

Logitech G435 vs Microsoft Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık

Merhabalar önümüzdeki ay kulaklık almak istiyorum da bu iki kulaklık arasında kaldım. Benim için önemli olan dışarı ses vermesin ve sesi tatmin edici olsun. Oyun oynamak için Xbox Series S kullanıyorum ve onun dışında film dizi izliyorum. Dışarıya çıkarken bu kulaklığı kullanabilirim ama pek...
  5. feanor0422

İç Mimarlık Öğrencisi İçin Laptop Önerisi

Herkese Merhaba Kardeşim iç mimarlık bölümünde okuyor ve laptopa ihtiyacı var. Bunun 15-16 bin TL arası oyuncu laptopu bakıyorum. Oyun oynamayacak ama 3DS Max, Autocad, Sketchup, SolidWorks, Photoshop gibi programları kullanacak. Monsterlara baktım iki tanesi uygun gibi geldi ama bilemedim...
Top Bottom