Arama sonuçları: *

• Users: nebiokumus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

3000 TL 7.1 kulaklık önerisi

Aktif olarak yıllardır Rampage sn rw1 kullanmaktayım. HS80 veya Cloud2 düşünüyorum. Başka hangi kulaklığı tercih edebilirim ?
  2. N

Keenetic Extra Dsl Kurulum Bağlantı Sorunu

Arkadaşlar bu modemi aldım ve türknet kullanmaktayım. Fakat kurulum sihirbazında iss bilgilerinden sonra bir bağlantı testi bölümü geliyor ve iss bilgileri doğru olmasına rağmen buradan ileri geçemiyorum. Yazılımda mı bir sıkıntı var acaba ? 1692455741 Modemde ethernet bağlantısı yeşil yanıyor...
  3. N

Download hızım çok düşük

Wi-fi kapalı ethernet kablosu ile internet erişimi sağlıyorum. Son 2 gündür almış olduğum hızlar bu şekilde değişiklik gösteriyor. Bazen 3 bazen 10 mbps e kadar erişebiliyorum. Modemi gece kapatıp sabah açtığımda ise hız değerlerim normale dönmüş oluyor 60-62 mbps hızlara erişebiliyorum. 1-2...
  4. N

svchost.exe çok fazla internetimi kullanıyor

Son 2 gündür görev yöneticisinden kontrol ettiğimde internetimi kullanıyor. Bu şekilde interneti kullanma sebebi ne olabilir.
  5. N

1500 TL bandında gamepad önerir misiniz ?

Pc de kullanmaklık bir gamepad arıyorum. Genelde RL oynuyorum LT - RT ve jostick gibi tuşların hassasiyeti benim için önemli. 5-6 senedir f310 kullanıyorum önerilerinize açığım.
  6. N

❌İndirim Bitti! Windows 10 Pro 5,00 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B09ZLJJF77/?coliid=I2D1ASNA69J253&colid=2KZRWOI932RIF&psc=1&ref_=lv_vv_lig_dp_it
  7. N

EA App hız sınırlayıcı var mı ?

Uygulama içerisinde hız sınırlayıcı var mı ?
  8. N

Çözüldü✓ Rival 3 Bundle alınır mı ?

N11 tık hızı kupon ile 327 TL gibi bir fiyata geliyor. Bu fiyat bandında farklı bir alternatif var mı ? Rival 3 Bundle
  9. N

10.500 ₺'ye VATAN İ3 12100F RTX 2060 Sistemi almak mantıklı mı ?

Başlıkta da belirttiğim gibi bu fiyata x siteden almak mantıklı mı ?
  10. N

Aoc c24g2u/bk monitörde ghosting mi var ?

Merhaba itopyadan almış olduğum Aoc c24g2u/bk monitörüm geldi. Dp kablosu ile bağladım sanki ghosting gibi hissediyorum. Fakat anlayamadım monitörü gerçekten çok beğendim acaba normal midir ?
Top Bottom