Arama sonuçları: *

1. Wanexline

Bu kasaya mATX takılır mı?

biraz öyle oldu
  2. Wanexline

Bu kasaya mATX takılır mı?

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-dark-x-force-dkchxforce-rgb-fanli-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,723876503.html başlıkda dediğim gibi takılır mı?
  3. Wanexline

Sıfır monitör nasıl satılır

şu an akakçe'de en ucuz 3700TL. daha da artar bence şubat civar tahmini kaça satabilirim
  4. Wanexline

Sıfır monitör nasıl satılır

"Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 165Hz 1ms" monitörünü 3100TL civarına aldım. paketini daha hiç açmadım geldiği gibi duruyor. Şu anki piyasa fiyatına satabilir miyim? Yada ne kadar azdan satmam gerek
  5. Wanexline

bilgisayarım sonoyuncu kaldırırmı?

açar. igpu'n benim ekran kartımdan %200 daha iyi. benim ramim de 4 ve işlemcin zaten yeterince iyi
  6. Wanexline

Steam Retrospektiflerimizi Paylaşalım

https://store.steampowered.com/replay/76561199179401961/2022 2007'den kalma bilgisayarla anca bu kadar. (Kütüphanemdeki tüm oyunlar da hediye)
  7. Wanexline

MD4 sistem taksitli alınabiliyor mu?

Soru başlıkta. ankara/söğütözü şubesinden alacağım taksit oluyorsa.
  8. Wanexline

DA'in yeni videosundaki kasa monitörsüz alınabilir mi

stoğu bitti diye biliyorum
  9. Wanexline

edilir mi? kargoya çıktı diyor 1672243829 pardon yanlış yazmışım
  10. Wanexline

peki şoktaki monitör gelince hiç ellemezsem aldığım paraya satabilir miyim? Alıcı nerde bulabilirim
  11. Wanexline

ben 2-3 gün önce şoka gelen mınitörü sipariş ettim fakat bu kasayı almak istiyorum. Monitörsüz almam mümkün mü, Veyahutta şoktan gelecek olan monitörü "HİÇ ELLEMEDEN" 0 fiyatına satabilir miyim?
  12. Wanexline

Asgari ücret sonrası PC fiyatları

bir tanıdığım ne yaparsan yap A serisi alma demişti. Çok sorunu varmış. Yüksek bir zam söz konusu olduğunda F/P açısından alınabilir mi?
  13. Wanexline

5500 maaş verdiği adama 8500 maaş verecek işveren. %60 civarı(salladım da yakındır) daha fazla eksisi olcak o konuda. adam da gidecek ürünlerin fiyatında %60 olmasa da %30 ekstra koycak 1672174664 İtopyadan bence de indirimler dışında sistem ve genel olarak düz bileşen alınmaz
  14. Wanexline

o zamanın indirimi şimdiye göre pahalı olur yine
  15. Wanexline

B450M bakıyordum asus prime fiyatı 1500'den 1700' e çıkmış. Gigabyte alacağım alınabilecek en ucuzlardan birisi. Ona da zam gelirse artık antika A serisine kalcam
  16. Wanexline

Arkadaşlar daha 8500TL maaşlara etki etmese de zamları gördük. İlk zamlı maaş yattıktan sonra fiyatlar nasıl değişir? ben 10K lık bir kasa toplamıştım ama ilk asgari ücret yatmadan alınamayacak gibi duruyor. Fiyatı ne kadar artar?
  17. Wanexline

PowerColor GPU iyi mi

https://www.garajonline.com.tr/powercolor-fighter-amd-radeon-rx6500xt-oc-4gb-64bit-dx12-pci-e-4.0-gddr6-ekran-karti-axrx-6500xt-4gbd6-dhoc Alınır mı?
  18. Wanexline

Android Fiyat performans telefon

yok hocam mümküse sıfır olsun zaten öyle çok iyi bir şey istemiyorum
  19. Wanexline

belirli bir bütçe yok hocam k.b. belirtmeyi unutmuşum ama 3000 aşağısı olursa iyi olur
  20. Wanexline

Android F/p bir telefon bakıyorum. 2GB+ ram,16Gb(olmadı 8), 720p kamera olsa yeter.
Top Bottom