Arama sonuçları: *

• Users: flowzen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Öneri Oyuncu mouse önerisi

Oyuncu mouse arıyorum max bütçem 700 TL genellikle fps oyunları oynuyorum
  2. F

Yardım Formattan sonra SSD Görünmüyor

Format attıktan sonra ssd görünmüyor disk yönetimindende aktifleştirdim hala görünmüyor başka ne yapabilirim yardım lazım
  3. F

Mavi Ekran Bilgisayar mavi ekran veriyor

Bilgisayarı açtığımda ilk 5 10 saniye mavi ekran veriyor sonra ise normal bir şekilde çalışıyor ama dün oyun oynarken bir anda kapanıp tekrar açıldı 1 hafta önce sata ssd aldım m.2 ssd destek olarak çakıştığı için mi böyle yoksa başka bir sıkıntı mı var nasıl çözerim? İşletim sistemim windows 11...
  4. F

Günlük kaç TL kazanırım?

17 yaşındayım garson olarak iş yapmak istiyorum yazda günlük 600tl falan kazanır mıyım ?
  5. F

iftardan sahura kadar olan zaman dilimi nedir?

iftardan sahura kadar olan zaman dilimi nedir?
  6. F

VXE R1 vs DARMOSHARK M3S

kararsız kaldım 2 si arasından birisini alıcağım sizce hangisi fps oyunları oynuyorum genellikle.
  7. F

Yardım Dual channelda 2 farklı marka ram kullanırsam sorun olur mu ?

2 farklı ram kullanmak sorun olur mu ? mesala birisi corsair 8gb 3200 mhz öbürküsü g skill 8gb 3200 mhz sorun çıkartır mı?
  8. F

ATTACK SHARK X3 vs Delux m800 ultra

Sizce hangisi alınır birisinin yonga setinde bk3633 var birisinde ise nordic 52840 2 si arasında büyük bir fark var mı ? kafam çok takıldı. attack shark x3 bk3633 delux m800 ultra nordic 52840
  9. F

Öneri Wireless gaming mouse önerisi

max bütçem 1500TL daha fazlasına çıkamam bana kablosuz oyuncu mouseları önerisi lazım fps oyunları oynuyorum genellikle valorant,cs2,r6
  10. F

Öneri Cep Telefonu Önerisi

Cep telefonu önerisi istiyorum max bütçem 30k uzun 3 4 sene gidecek telefon arıyorum sıkıntı olmicak
  11. F

Drift L 125 mi? TVS Raider 125 mi ?

Drift L 125 mi? TVS Raider 125 mi? Motor almayı düşünüyorum ama 2si arasında kaldım ilk motorum olucak başlangıç motoru olarak karar veremedim drift l çok kronik sorunları var diyorlar raiderda ise kampana fren var çok kararsız kaldım
  12. F

17 yasinda kurye olunur mu?

Yazda motor kendime motor almak istiyorum bu yüzden pasaport pizza gibi yerlerde kurye olarak çalışmak istiyorum 3 ay çalışsam yeterli ehliyet var a1 tek sıkıntı yaş gibi 18 yaş zorunluluğu mu var mi ?
  13. F

Yurt ici kargo tasima belgesi duzenlendi

Merhaba yurt ici kargo ile anlaşmalı bir ürün geliyor ama 1 haftadır taşıma belgesi duzenlendi diyor gerekli yerede yazdım bildirildi ama hala aynı ne yapmam gerek
  14. F

30-35k bandında telefon önerisi

aslında apple alcaktım ama zam gelmiş iphone 13 40k olmuş şimdi aklımda biraz gezindirdim s24 serisi boş geliyor düz s23 alsam mı diyorum yoksa iphone 13 mi almalıyım bir yanım iphone almak istiyor ama zam gelip duruyor büyük ihtimalle ben alana kadar 1 daha zam gelir telefon önerilerine açığım
  15. F

meslek lisesi başka iş sahibi olma

Meslek lisesi seçtiğim için azda olsa pişmanım ve ben şu an öğretmen olmak istiyorum şu an ki elektrik bölümünden zevk alamıyorum başka iş sahibi olmak istiyorum bu mümkün mü
  16. F

Android Televizyon önerisi

Max Bütçe 17K Onvo OV65500 Ultra HD (4K) TV 1. Tercih Toshiba 58UA2263DT Ultra HD (4K) TV (20277168) 2.Tercih sizce hangisi? Karşılaştır Karşılaştır
  17. F

Hangi televizyonu almalıyım?

sınırlı bütçem var ev tv si olarak kullanılacak sizce hangisi 2siden biri Onvo OV55500 Ultra HD (4K) TV Hi-Level 55UL700
  18. F

Arkamdan ailevi değerlerime söven eleman

aynı sınıftayız aile değerlerime sövdüğünü öğrendim hayatımda hiç kavgaya girmedim şu an baya bi şekilde sinirliyim harbi öldüresim geliyor elemanı ama hemde korkuyorum neden derseniz çünkü hiç kavgaya girmedim ve sonrasında bana musallat olur gibi v.s umrumda değil açıkcası çok ama konu aile...
  19. F

Garantiye ssd yollicam vidalarınıda yollayım mı?

Vidaları göndereyim mi ? bazen ssd vidaları göndermiyorlar içinde falan olsun şimdi göndermesemde kabul etmezler diye endişem var sizce
  20. F

Ensem ağrıyor neden?

Ensem bugün sabah 6 gibi ağrımaya başladı biraz ağır olsada şimdi biraz daha az ağrıyor ve azcık başıma vuruyor bunun yanı sıra boğazım şiş ve terliyorum doktora gittim ilaç falan aldım ama sormayı unuttum 16 yaşındayım ensem neden ağrıyor olabilir?
Top Bottom