Arama sonuçları: *

1. D

A320m pro max'e ekran kartı uyumu

b550 alirim ya buyuk ihtimalle hem ileride bir seyler daha eklersem bidaha ugrasmamis olurum zaten 600w psu aldim illaki eklerim bir seyler
  2. D

Vallaha bu butcelere en basindan cikacagimi bilsem lga 1700 ile i3 12100 alip h610 ile keyfime bakabilirdim ama yapcak bisi yok b550 alacagiz mecbur, almisken en iyisinden alalim ileride 16 rami 32 falan yaparim heralde
  3. D

1250ye almistim iade ettim simdi 2000e kadar yolum var butce olarak su an itopyada asus tuf gaming a520m pro max var 1902tlye su an onu dusunuyorum
  4. D

Vatan calisani da oyle dedi reis valla ben de baya sinirlendim sonra, bi de bios guncellemesi atmasi lazim diye usenmis de olabilir ama ben yine guncelleme isteyen anakart alicam biraz ugrassin sinirim anca cikar boyle, bi de tanidik diye gidiyoruz yani tanidik olmasina ragmen boyle, telefonda...
  5. D

Yani evet dediginiz gibi m2 ssd takabilirmisim fakat soyle bi detay var psu ekran kartinin altindaki bolmede ve sata hdd bolmesi de onun diger caprazinda kaliyor psunun alttan cikmasi da sizce montajlanirken zorlanilmasinda bir etken midir?
  6. D

Maalesef anakarti bugun iade ettim ama kendim taktigimda satanin ustunu kapatmiyordu ama tam sinira denk geliyodu belki ekran kartinin altindan kabloyu gecirirken kabloyu bukememislerdir buyuk ihtimalle bu oldugu icin biraz sorun yasadik anakarti daha buyuk al dedi bilgisayarci dedigini yaptim...
  7. D

Dediginiz gibi anakartin uzerindeki kablolari engelliyormus bilgisayarcinin dedigine gore, yani daha buyuk kart ile gel dedi ben de iade ettim bunu simdi daha buyuk bi anakart ile tekrar deneyecegiz, iade ederken vatandaki calisanla sohbet ettik calisan evet kucuk gelebilir dedi, baska bir...
  8. D

Merhabalar elimde zotac 1070 amp extreme kart var 32.5cm kadar uzunlugu var ve a320m pro max anakart, mATX ve ATX uyumlu kasaya bilgisayarcim yerlestiremedigini soyledi, ekrankartinin sogutucu blogu cok buyuk oldugu icin anakart uzerinde cok alan kapliyormus, boyle bir sey mumkun mu aklim almiyor
  9. D

ryzen 5 5500 ile a320m pro max

anakartı önceden almıştım parça parça alıyordum işlemci siparişi verdim şimdi fakat psu almadım 500w psu yeter mi yoksa 550w psu mu alayım ikisi de 80+ olacak, ekran kartını da daha almadım 1660süper falan bakıyorum bu sisteme sence 500 yeter mi?
  10. D

ya montajı ben yapmayacağım için bilgisayarcı tanıdığa söylerim bunu, büyük ihtimalle biliyordur zaten de ben yine de sormak istedim teşekkür ederim, bir de bugün vatan bilgisayara gittim anakartı ordan aldım ama internetten almıştım geçen hafta bana dedi ki burdan işlemci alsan montaj yapamayız...
  11. D

a320m pro max var bende zaten bi de amd a8 işlemcim var onu taksam bu anakartla çalışır mı sence?
  12. D

Merhabalar, yeni sistem topluyorum r5 5500 işlemciyi a320m pro max'a yerleştirsem bios güncellemeden açabilir miyim windowsu?
  13. D

ikinci el RX 580 alıcam fakat işlemciyi seçemiyorum

Vallaha a320 ile ryzen 5 5500e karar verdim kesin fakat ekran karti konusunu arastiriyorum 580 falan bakiyorum butcem artarsa 1060 falan da olabilir bilemiyorum
  14. D

Yani hocam ben kendi sehrimden bakiyorum bursadayim da dediginiz fiyatta ilanlar benim sehrimde yok ben de dolap uygulamasindan falan bakiyorum da guvenli olsun diye, onun disinda fazla butcemi asamayacagim gibi rx580 alabilirim gibi duruyor ama henuz bir seye karar vermis degilim
  15. D

R5 5500 + a320 kesin alicam, ekran karti icin de 2000 ile 2500 arasi butcem var, ilerde ekran karti degistirebilirim fakat rx580in beni baya goturecegini dusunuyorum, sizin onerileriniz nelerdir?
  16. D

10100f yerine a320 ile r5 5500 alıcam galiba fiyat performans odaklı bakıyorum anakart da ya 1060 ya da rx580 düşünüyorum sence hangisi?
  17. D

h410m ile i3 10100f uyumlu mu peki? eğer a320 alırsam ryzen 5 alıcam direkt yoksa 10100f de bakabilirim biraz bütçeme uygun olsun diye, çünkü oynayacağım oyunlar çok performans gerektiren oyunlar olmayacak o yüzden i3 10100f de düşünüyorum
  18. D

bütçeme en uygun ekran kartı maalesef bu, 1060 da bakıyorum sistemim eski olduğu için anakart ve işlemci de değişmek istiyorum Gigabyte GA-A320M-S2H AMD Ryzen 5 5500 mü yoksa Gigabyte H410M H V3 Intel i3-12100F mi almalıyım? yoksa daha farklı işlemcilere mi yönelmeliyim i3 10. nesil gibi?
  19. D

2.500-3.000tl arası işlemci ve anakart önerisi

Merhabalar yeni yıl zamlarından önce 3.000tlye işlemci+anakart önerebilir misiniz? (ekran kartını ikinci el alıcam)
Top Bottom