Arama sonuçları: *

1. E

hepsiburadada kapıda ödeme varmı

Yok hayır. PTTAVM'de kapıda ödeme seçeneği var.
  2. E

Yardım Laptopumun Şarji Suya Gi̇rdi̇

Merhaba, çalışmaması garip. İçine çok su gireceğini düşünmüyordum dolayısıyla o kadar az suyunda kısa devre yapacağını düşünmedim. Herhangi bir elektronikciye gidip baktırabilirsiniz. Garanti dışı olacağı için servise gönderirsen ücretli işlem yapacaktır zaten.
  3. E

internete %66 zam dogrumumudur ve iss onerisi

Tahattüt olmayan ISS gidip 12 aylık toplu ödeme yaparak 1 yılda olsa sabit fiyat garanti etmiş oluyorsun. Örneğin Türknet Gigafiber 399₺ 12 ay peşin ödersen 379₺ olarak ödüyorsun. Ve zamdan 1 yıl boyunca etkilenmiyorsun.
  4. E

Yurtiçi kargo ücreti almadı sorun olurmu

Anlaşmalı kod firmaya yansımaktadır.
  5. E

DROPSHIPPING HAKKINDA BILGISI OLANLAR

Hesabın suspend yememesine dikkat et gerisi 1 haftalık araştırmadan sonra yapabileceğin bir şey.
  6. E

Ama dediğim gibi kuruduğundan emin ol. Ama suya daldırılmadığı için arkadaşında dediği gibi içine su girmiş olabileceğini düşünmüyorum.
  7. E

Adaptör kuruduktan sonra çalışır bir problem olmaz ama eğer su içine girdiyse uzun vaadede içindeki kart oksit yapacaktır.
  8. E

18 Yaşındaki Birine Asgari Ücret Verirler Mi

İş görüşmesinde bu soruları sormamanı öneriyorum.
  9. E

18 Yaşındaki Birine Asgari Ücret Verirler Mi

Küçük yaşlardaki kişilere küçük esnaflar asgeri veriyor genelde. Sigorta yapmak istememesi de cabası. Tamamen kendini geliştirmene ve girdiğin yere bağlı. Özel sektörde yarı kurumsal bir aile şirketine girersen mesela olduğun yerde sayarsın. Tam kurumsal yerde performansına göre maaşın artıyor...
  10. E

🔥İndirim Migros'ta Deodorantlarda %30 İndirim!

Zaten akakçe fiyatlarına geliyor %30 inidirim ile. Kargo ücreti eklenince 101₺ oluyor.
  11. E

daha iyisi yoksa bu belleği alıyorum

https://www.vatanbilgisayar.com/xpg-lancer-blade-siyah-ddr5-6000mhz-cl30-16gb-1x16gb-single-ram.html doğrusu
  12. E

Arkadaşlar birine IBAN atınca bir şey oluyormu?

Bana para gönderin diyerek paylaşım yapıp ibanını paylaşırsan o zaman gör olacakları. Onun haricinde 1 kaç kişinin gönderdiği paradan bir şey olmaz.
  13. E

bilgisayarı her açtığımda şu hata ile karşılaşıyorum ?

Görev Yöneticisi/Başlangıç kısmının ekran görüntüsünü atar mısın ? 1713863820 CMD yönetici olarak çalıştırıp. sfc /scannow komutunu yaz bekle tamamlanmasını.
  14. E

Beni Nasıl Bilirsiniz 🥲

Genelde konu açmak için konu açan, arada kendi reklamını yapmayı seven.
  15. E

Oyun indirmeye Türk net dayanır mı

Türknet ile Saniyede 100mb/sn indirme yapıyorum. Aylık 1.5TB indirme yapıyorum. Herhangi bir kısıtlama olmuyor.
  16. E

YARDIM windows10 key aldım retail mi oemmi nasıl bakarım

CMD'YE slmgr -dli yaz görürsün. 1713605612 Pardon devamını okumamışım mesajın
  17. E

Başka birine bişey hissedememek

Evet genelde o ilişkiden sonra kızın ilişki yaşaması 5 6 ayı buluyor. Ama erkek tarafında artık kıyaslama evresine geçiyorsun. 4 yıllık ilişkim bitti 1 senedir o kafadayım. Takılıyorum ama kafamda o kıyaslama devam ediyor. Yavaş yavaş unutuyorsun ama onu farkettim. Bazı haftalar aklına bile...
  18. E

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Son kalede gitti
Top Bottom