Arama sonuçları: *

• Users: Walhalla
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Loudness Equalization ayarı

yeni kurduğum sistemde önceki kullandığım jack girişli kulaklığımda sorunlar yaşıyorum okadar çok işlem yaptımki ben bile neyaptığımı hatırlamıyorum şuanki tek sorunum oyunlarda ayak seslerini rahat kısmak için kullandığım Loudness Equalization ayarı şuan görünmüyor nasıl aktifleştirebilirim bunu
  2. W

oyuna girince kulaklıktan gelen cızırtı sesi

oyuna girince kulaklığın sol tarafından rahatsız edici şekilde sürekli cızırtı geliyor ne yaptıysam gitmedi kulaklık jack girişli olduğundan dolayımı anakarttanmı anlamadım başka bi jack girişli kulaklık denedim ondada cızırtı geldi usb li kulaklıkla deneyemedim henüz..
  3. W

giagbyte 3060ti coil whine

gigabyte 3060 ti ekran kartım var oyuna girince kulaklığımda durmaksızın cızırtı sesi geliyor coil whine dedikleri şey kulaklıktan gelirmi?
  4. W

ekran alıntısı aracı kapanmıyor

normal prt tusuna basıp painte kendim yapıştırmak istiyorum ekran alıntısı aracı çıkıyor her seferinde pencere boyutunu soruyor sinir etti silinmiyorda erişim izni yok vs diyor nasıl kaldırabilirim bunu
  5. W

en güncel rdr 2 türkçe yama

steama uyumlu güvenilir siteden nereden indirebilirim
  6. W

mikrofonu çalıştıramıyorum

anakartım GIGABYTE B450M H kulaklığım : Razer BlackShark V2 X kulaklık çalışıyor hiçbir şekilde mikrofonu discordda çalıştıramadım sürücüler kısmında hiç mikrofon görünmüyordu https://www.gigabyte.com/Motherboard/B450M-H-rev-1x/support#support-dl-driver burdan realtek hd auto driveri indirdim 2...
  7. W

itopya unchartedd nasıl aktifleştirilir?

itopyanın vermiş olduğu uncharted ve warhammer oyunlarını nereden aktifleştireceğiz? amd reward sitesine yönlendiriyor yapamadım
  8. W

ryzen 5 5600 soğutucu modelleri

ryzen 5 5600 rtx 3060 ti li sistem kasa : https://www.itopya.com/rampage-reaction-tempered-glass-600w-80-plus-bronze-rainbow-siyah-gaming-kasa_u20226 daha önce bu forumda önerilen ürünleri derleyip sizlere sormak istedim hangisi alınmalı...
  9. W

Çözüldü✓ 2 tb m2 ssd önerisi arıyorum

2 tb fiyat performans ssd önerisi arıyorum bayağı oyun yükleyeceğim.
  10. W

psu-fan-1tb ssd önerisi

merhaba vok friday 2 deki sistemimde bazı şeyleri değiştirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz sistemde ryzen 5 5600 gigabyte 3060 ti mevcut istediğim öneriler kaliteli fiyat performans sertifikalı bir psu(şuanki 600w 700-750 önerebilirsiniz) işlemciye fiyat performans soğutucu ve çok oyun...
Top Bottom