Arama sonuçları: *

1. T

Amazon De den ürün almak.

Ödeme ekranına gidince ithalat ücreti ekliyor, bu nihai ödeyeceğim tutar sanırım değil mi
  2. T

Amazon De den ürün almak.

Merhaba arkadaşlar Amazon.de üzerinden airfryer almak istiyorum, ürün 134 euro 60euro teslimat ücreti var bunun üzerine ilave gümrük vergisi mi ödüyorum bu amazondan alırken bu vergi dahil mi dahil değilse nekadar vergi çıkar yardımcı olur musunuz ?
  3. T

Çözüldü✓ RDR 2 İNDİRİME GİRER Mİ ?

www.playstore.com/urun/red-dead-redemption-2 1676013525 VPV den dolayı yanlış görüntüledim sanırım, çok teşekkür ederim
  4. T

Çözüldü✓ RDR 2 İNDİRİME GİRER Mİ ?

RDR 2 steam, epic gibi yerlerde şuan çok pahalı, 98 TL fiyatı kaçırdım maalesef. Playstoreda şuan 300 TL'ye alınır mı sizce, tekrardan iyi bir indirime girmesi mümkün mü
  5. T

BU HESABI SATIN ALSAM SORUN YAŞAR MIYIM ?

Mail adresini de verecek ama aldığımda steami kendi mail adresime çekersem gene de geri alınabiliyor mu
  6. T

BU HESABI SATIN ALSAM SORUN YAŞAR MIYIM ?

Merhaba, İtem satış sitesi üzerinden alışveriş yapan var mı ? aşağıdaki linkteki hesabı almak istiyorum ama güvenilir midir ? Hesabın mailini vs de veriyor, ben onaylamadan para karşıya geçmiyormuş sisteme göre. https://www.itemsatis.com/steam/fifa-23-22-forza-4-5-rdr2-ve-dahasi-1293871.html...
  7. T

5X5 PROGRAMDA SUPPLEMENT KULLANIMI

Supplement kullanımı programdan bağımsız senin günlük ihtiyaçlarını karşılayamadığında kullanacağın takviyelerdir. İlla kullanman yada kullanmana gerek yok diyemeyiz senin vücut değerlerini, yaptığın sporu beslenmeni bilmeden. Aşağıdaki siteden günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp, sonrasında...
  8. T

Ev Egzersizleri Uygulaması İşe Yarıyor Mu?

Merhaba, Düzenli yapacağın her antreman işe yarayacaktır. Evde ekipmansız antreman yapmak içinde bir sistem sunuyor deneyebilirsiniz.
  9. T

STEAM HESABI NEREDEN ALABİLİRİM

Merhaba arkadaşlar, Yeni sistem topladım oyun fiyatları çok pahalı, oynayacağım oyunları daha uyguna halletmek için steam hesabı almak istiyorum. Hesabını satmak isteyen, yada güvenilir site önerebilecek olan varsa çok sevinirim. İstediğim oyun tarzları: RDR2-FİFA23-GOD OF WAR-...
  10. T

PC İÇİN HANGİ GAMEPAD ?

Merhaba PC de fifa oynamak için f/p kol bakıyorum. Logitech f310 yada dual shock4 alabilirim. Ama bu dualshock 4 ler orjnal mi bilemedim. Birinde yenilenmiş kol yazıyor ne kadar sağlamdır bilen var mı ? Diğeride çakma ps4 kollarıyla aynı fiyat emin olamadım orjinalliğinden. Çakma ps4 kolu...
  11. T

KLAVYE ÖNERİR MİSİNİZ

Red switch olanı bitmiş gözükmekte, blue switch olarak mı önermiştiniz siz
  12. T

KLAVYE ÖNERİR MİSİNİZ

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-800-oyuncu-klavyesi-5js06aa-pm-HB00000LVPM1 Bu ürün nasıldır ? 500-600 lere çıkabilirim mekanik için iyi bir model bulabilirsem
  13. T

KLAVYE ÖNERİR MİSİNİZ

Hocam peki f/p bir mekanik red switch önerebilir misiniz bütçemi aşmaya çalışabilirim.
  14. T

KLAVYE ÖNERİR MİSİNİZ

teşekkürler, ne önerirsiniz peki
  15. T

KLAVYE ÖNERİR MİSİNİZ

300-400 TL ye halletmek isterim, ama sonrasında bana yeterli gelmeyecek bir şeyde almak istemem esneyebilirim. Red switch mekanik klavye almak gerekiyor sanırım anladığım kadarıyla onlarda +400 den başlıyor zaten. 1675752408 şokta böyle bir ürün buldum nasıldır ? Red switch mi oluyor bu ürün...
  16. T

KLAVYE ÖNERİR MİSİNİZ

Merhaba arkadaşlar, Yeni sistem aldım ve klavye alacağım, mekanik klavyeler ve standart klavyeler arasında gaming için önemli derecede bir fark var mı ? Çok bilgim yok...
  17. T

Çözüldü✓ Yeni sistem aldım wifi görmüyor

Teşekkürler, nasıl işaretleniyor
  18. T

Anladım, O kadar para verip sağlam bilgisayar aldık diyoruz wifi görmüyor üzücü
  19. T

MSI PRo H610M-E anakartım, başka bir çözüm yolu yok mudur
  20. T

Merhaba arkadaşlar yeni sistem aldım, hiç bir wifi ağını görmüyor. Sorun giderici ethernet kablosu yok diyor. Bağdaştırıcı seçeneklerinde de sadece ethernet var ne yapabilirim ?
Top Bottom