Arama sonuçları: *

1. E

Ekran Kartımın Özürlü Kart Olduğu Kanıtlandı

Tabi canım ben 5 gün mining yaptım pc şuan açılmıyor🤣🤣
  2. E

4x MSAA Açınca Bilgisayar Reset Atıyor

Bu kabloya vurunca çalışıyor işlemci fanı vs bir daha vurursam pc kapanıyor
  3. E

Dün tekrar reset attı şuan görüntü vermiyor işlemci ve ekran kartı fanları dönmüyor. Güç tuşuna basınca sadece anakartın ışığı yanıyor ve kasa fanları çalışıyor. Pil çıkardım, ram çıkardım, ekran kartı çıkardım fakat yemedi hala aynı durum. 1611387605 İşaretlediğim kısım boş, yani tamamiyle boş...
  4. E

Merhaba, Sistemi yazdım sorun şu bilgisayar CS go oynarken sorun çıkarmıyor fakat rainbow yada bf 5 gibi güçlü sistem gerektirecek oyunlara girdiğim zaman veya Furmark da 4x msaa açtığım zaman anında reset atıyor. Isınma sorunu yok çünkü ısınacak zaman bile olmuyor direk reset atıyor. DDU ile 2...
  5. E

Oyun oynarken bilgisayarım kendi kendine reset atıyor!

Bende de benzer sorun var cs go da sorun yok Rainbowda yada furmark da 4x msaa açınca anında reset atıyor. DDU ile 2 kere silip yeni driver kurdum bir şey değişmedi. Sorun hala devam ediyor sıcaklıkla alakası yok çünkü furmark a başlata bastığım an reset atıyor ısınacak süre bile yok. Ekran...
  6. E

240 gb ssd mi 1tb harddisk mi ?

240 ssd ile windows kurulumundan sonra bu devirde 2-3 oyun yüklersin bence ikisinin ortası olan 480gb ssd alıp rahatına bak hem yüksek performans alırsın
Top Bottom