Arama sonuçları: *

1. D

Assassin`s Creed Valhalla hangi sürüm alınmalı?

Arkadaşlar Epic Games`ten alırsam Standard Edition`u Nays ile 180TL`ye alıyorum. Ubisoft üzerinden alırsam Complete Edition`u 250TL`ye alıyorum. Sizce hangisini almalıyım? Daha önce Odyssey`i oynadım ve beğendim.
  2. D

Dark GT Pro kasa alınır mı?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/dark-gt-pro-3x12cm-argb-led-fanli-menteseli-yan-ve-full-mesh-on-panel-dikey-ekran-karti-destekli-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchgtpro.html Arkadaşlar bu kasa fiyatına göre nasıldır sizce? Alınır mı? Soğutma konusunda fazla bi beklentim yok. Bu arada...
  3. D

DeepCool AG400 kasama sığar mı?

Arkadaşlar Ryzen 5 5600 için DeepCool AG400 almak istiyorum ancak kasama uyumlu mu bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Kasa: Frisby FC-8870G
  4. D

Ryzen 5 5500 ve RTX 4060 sisteme PSU tavsiyesi

Arkadaşlar işlemci ve ekran kartı modelimi yazdım. Bunlara uygun bir PSU önerisi verebilirmisiniz? Bütçem maksimum 2500TL
  5. D

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Hocam ben teslim aldımı işaretliyorum ancak onaylamıyor
  6. D

Halen daha alım yapılıyor mu dostlar?
  7. D

Yapmayın hocam bu marka nedir 1699529571 Keşke daha ucuza daha iyisini alsaydınız
  8. D

Hocam Türkiye`de piyasa bu kadar kötüyken neden getirsinler ki? Tamamen trendyol`un zararına işler her süreç.
  9. D

Tuvalete gir kanka. Kutuyu da al içine bırak sonra ver ürünleri kargocuya alın size soslu fıstığınız de
  10. D

Beyler benim mouse geleli 1 saat oldu. Trendyolda halen daha sipariş teslimat şubesinde gözüküyor. Açıp kullanayımmı sizce? Yoksa biraz daha beklemelimiyim?
  11. D

SAGASKÇGJNASKŞGJASPKGHJASPGJASŞG 1699524720 Böyle rezillik yok cidden. Trendyol`un bu kadar küçük bir firma olduğunu bilmiyordum. Hem işini adam akıllı yapamıyor. Üstüne yüzsüz gibi ürünü geri istiyor. Nah geri veririm ürünümü
  12. D

Benim eski rampage mouseyi verip geri mi yollasam adamları
  13. D

Yani ne diyorsunuz hocam bana gelip alıcaklarmış gibi geliyor ama bilemedim
  14. D

Arkadaşlar mouse aldım evime geldi şuan bende ancak gönderi takip kısmında halen daha teslimat şubesinde olarak gözüküyor. Siparişlerim kısmında da henüz teslim edilmedi olarak duruyor. Sizce geri gelirler mi almak için?
  15. D

Hocam bunu farkettiklerinde tekrar gelecekler. Ozaman ne yapacaksınız ? :D
  16. D

Geri almaya gelebilirler hocam. Dikkatli olun :D
  17. D

Başka bir şey koydun da farketmediler mi hocam bunu. Cidden uyduruyorsunuz gibi geldi
  18. D

Verilir. 1699519209 Verilmek zorunda.
  19. D

Ya bu dava olayı ciddi mi beyler ya? Herkes yok dava yersin yok soruşturma bilmem ne diyor.
  20. D

incelense ne değişir ki hocam. Trendyol sana yaptığın illegal işlemi açıklar en fazla :D
Top Bottom