Arama sonuçları: *

1. Skynet

18 nisan 2020 ek gümrük vergileri

Gece yarısı çıkan cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile bazı eşyalara %5 ile %50 arasında değişen ek gümrük vergileri getirilmesidir. Yerli üretimi desteklemek amacıyla konsollara %50 vergi getirilmiş. Dalga geçiliyor sanırım. Kaynak...
  2. Skynet

Düşük GPU Kullanımı Sorunu

Çünkü oyun kullanmıyor ekran kartını. Yani şöyle oyunda ki yazılımın kullanabilceği sınırlandırma var. Cs go tarzı oyunlarda bu eşik çok aşağıda, neden? Çünkü eski bir oyun. Tamamen optimizasyon ile alakalı sorduğun bu soru. Csgo da optimizasyon ayarlaması gerektirecek bir durum da yok açıksası...
  3. Skynet

LGA 1151 Sistemden Ryzen'e Geçiş

Pratik olarak üreticinin desteklediği şekilde A320 anakartta oc imkanı yoktur bir şekilde yapmayı başaran risk alır. Ancak B450 chipset oc yapmaya müsait bir anakarttır iyi bir soğutucuyla güvenli bir şekilde daha iyi bir performans elde edebilirsin.
  4. Skynet

işlemcilerin oyunlara katkısı var mı ?

Ekran kartından sonra fps'e etki eden en önemli parça işlemcidir. Daha sonra ram ve chipset gelir.
  5. Skynet

oynamaktan bıkmayacağınız oyunlar listesi vol1

Witcher 3
  6. Skynet

Ceza mı Sago mu

İkiside dinlenir ayırmaya gerek yok. O ayrım çoktan bitti eski de kaldı diye biliyorum ben
  7. Skynet

Pc Toplamak İçin Güvenli bir site

Teknobiyotik incehesap itopya sinerji trendyol hepsiburada seç beğen al.
  8. Skynet

LGA 1151 Sistemden Ryzen'e Geçiş

En ucuz b450 anakart tavsiyemdir.
  9. Skynet

İlk defa pc toplıycam,anlamıyorum,yardım edin

Sli yada Crossfire yapmayacaksan güzel sistem olur. Ben olsam performansı daha iyi bir ekran kartı düşünürdüm.
  10. Skynet

Önereceğiniz iyi dizi yada film ?

Dark dizi Devs dizi
Top Bottom