Arama sonuçları: *

• Users: kaancntmur
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Monitörümde ghosting oranı fazla mı?

Asus tuf gaming vg247q1a monitöre sahibim. En düşük tepki süresinde (MS) ghosting oranı aşağıda görüldüğü gibi. Tepki süresini en yükseğe alınca azalıyor aydınlık ortamda sıfır hatta. Sizce oran fazla mı ? asus servisine yollamayı düşünüyorum düzeltilir mi sorunum değişim yada onarım yapılarak ?
  2. K

Pc’den gelen ses nedir?

Bilgisayarımdan Dırrr diye stabil artmayan yada azalmayan yükte falan değişmeyen bir ses geliyor. Kulaklık ile dinlerseniz ekran kartı yada PSU tarafından geliyor. Sizce bu ses nedir? coil whine da benzemiyor.
  3. K

RTX3070 ve 12400F Yük altında sistem kilitlenmesi

Sistemim RTX 3070 ve 12400F işlemciyi içeriyor GOW oynarken yarım saat sonrasında birden bire ekran dondu sonra siyah oldu 2 tane hata geldi sonrasında hiçbir işlem yapamadım. Reset attım normal çalışıyor düzeldi ancak bu neden kaynaklanmış olabilir güç kaynağım aerocool kcas 600w 80+ sanırım...
  4. K

FSP Hyper 80+ Pro 600W Nasıldır?

https://www.gamersarena.com.tr/fsp-hyper-80-pro-h3-650-650w-80-120mm-fan-power-supply-pmu1267?ref=Gamers-Arena&v=1.19.7 Bu psuyu almak istiyorum sizce nasıldır rtx 3070 ve 12400f ile kullanacağım. Ayrıca site güvenilir mi?
  5. K

İkinci el aldığım Palit GamingPro RTX 3070 LHR Test sonuçları nasıl?

Kartı ikinci el olarak 8 bin TL ye aldım. 1 ay önce gamegarajdan alınmış faturası ile aldım. 10 dakikalık furmark testi yaptım 1440p 8x msaa ile 64 derece gördü fanlar %37 civarlarında. Sizce nasıl?
  6. K

İkinci el Palit Gamingpro RTX 3070 Alınır mı?

Arkadaşlar fotoğraflarını ekledim. Ürün 1-2 ay önce alınmış faturasınıda istedim attı satıcı kişi gamegaraj üzerinden alınmış. Kutusu her şeyi tam. Fiyatı 8 bin TL sizce alınır mı? yarın almayı planlıyorum.
  7. K

Palit Gamingpro RTX 3070 Furmark test sonuçları

Arkadaşlar ikinci el alacağım kartta mining yapılmadığı söylendi 2 ay kadar daha tr garantisi de mevcut. Testlerini istedim şu şekilde 2K çözünürlükte msaa ayarı 8x 75 derece sıcaklık sizce normal mi sonuçlar?
Top Bottom