Arama sonuçları: *

1. Y

Claw mouse önerisi..

Elim 19-10 claw tutuş kullanıyorum Darmoshark m3 4k alacaktım fakat stok bitti. Pulsefire haste veya xm1r almayı düşünüyorum shape baya uygun bunun harici öneriniz var mıdır ? Kablosuz olması daha iyi olur sanırım daha önce kullanmadım.
  2. Y

Asus Tuf VG249Q1A Aldım, Kişisel Yorumum, Yaşadığım Sorunlar...

aynı modeli aldım bende de sağ üstte ışık sızması var siyah arka plan koyunca baya belirgin oldu hatta her tarafta var bir de ekran günde birkaç kez anlık beyaz olup geliyor yaşayan birini gördünüz mü ya da kendinizde var mı?
  3. Y

Asus TUF VG249Q vs VG249Q1R vs VG249Q1A farkları nelerdir?

Ben piyasa fiyatından düşüğe aldım o yüzden kıllandım sıkıntılı monitör mü diye hala gelmedi yarın gelir herhalde bakalım
  4. Y

Asus TUF VG249Q vs VG249Q1R vs VG249Q1A farkları nelerdir?

Ne zamandır kullanıyorsun sıkıntı çıktı mı dün sipariş verdim ben de vizyon bilgisayardan umarım sorun çıkmaz renklerinden başka şikayet göremedim
  5. Y

3000-3400 bandı monitör önerisi

Maksimum 3300 3400 civarı bütçem var birkaç monitöre baktım ama karar veremedim baktıklarımdan bazıları; https://m.n11.com/urun/asus-tuf-vg24vqe-236-1-ms-165-hz-hdmidp-freesync-full-hd-va-led-monitor-2030964?magaza=sepetist&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
Top Bottom