Arama sonuçları: *

1. M

Kasa içi hava akışı doğru mu yapılmış?

Macunları thermal grizly kyranout alip yenilerim ayni degerler var ise pompa arizasi nasil tespit edilir peki 1721158321 Yani fan icerden disariyami ufursun radyatorde
  2. M

Gigabyte X570 Aorus Elite anakart. AMD Ryzen 7 3700X işlemci. Gigabyte Aorus GeForce RTX 2070 Super. Corsair Vengeance 4x8 32 GB 3600MHz RAM. Phanteks Eclipse P400A RGB temperli cam mid Tower ATX bilgisayar kasası. Cooler Master Masterliquid Lite 240 sıvı soğutma sistemi. FSP Hyper k 700W 80+...
  3. M

Islemci gpu felan 70 ile 80 arasi degerlerim oyun oynarken
  4. M

Yönleri yazdığım gibi egzoz fan disari atiyot üst fanlar iceriden dışarıya atiyor, ön fanlar ise disardan havayi iceriye veriyor radyatore serin hava geliyor ama radyatorun sicagi kasa icinde oluyor, internetten biraz arastirdim radyatoru disariya ufletsem on tarafta bu seferde kasanin icindeki...
  5. M

Arkadaşlar 240mm sogutucum kasanin ustune olmuyor anakarttan dolayi on tarafa takmak zorundayim sizce dogru sekilde mi? Ust fanlar iceriden disariya cekiyor, arka egzoz disariya atiyor, radyatorun fanlari içeri üflüyor. Kullandığım kasa ise Phanteks P400.
  6. M

3700X RTX 2070S sistemde PUBG takılıyor

Böyle sorun yaşayıp çözebilen var mı? 1720700768 Kimse yok anlaşılan
  7. M

3700X RTX 2070S sistemde PUBG takılıyor

Steam PUBG oynarken takılma sorunu yaşıyorum bir türlü sorunu çözemedim anlayan bile varsa yardımcı olabilir mi? Windows 10 Pro yüklü ve güncel driverlerim güncel extra program vs yüklü değil. Sistem özellikleri. Gigabyte X570 Aorus Elite anakart. AMD Ryzen 7 3700X işlemci. Gigabyte Aorus...
  8. M

2 Bilgisayar ile yayın açan var mı?

Merhaba 2 bilgisayarım var ve fps oyunları oynuyorum, capture card mı veya başka yol var mı bilmiyorum yırtılmasız sorunsuz takılmadan aktarma şekli nedir veya capture card lazımsa öneri var mı 0 - 500tl arası?
Top Bottom