Arama sonuçları: *

1. C

Öneri 240 hz monitör tavsiyesi

27 inç harici yazmıştım ama sağol yinede
  2. C

Öneri 240 hz monitör tavsiyesi

merhabalar valorant icin monitör bakıyorum 240 hz ve mümkünse 27 inç hariçi monitorler olursa iyi olur genellikle fps oyunları için istiyorum bütçem max 7k önerilerinizi bekliyorum
  3. C

Valoda 240 fps üstü sistem

site güvenilir mi
  4. MONİTÖR DAHİL UCUZA SİSTEM

İstanbul MONİTÖR DAHİL UCUZA SİSTEM

Merhaba arkadaşlar özellikleri daha yüksek bir bilgisayar almak için sistemimi satıyorum ve bu sene sınav senem olduğu için bilgisayarı yaklaşık 2 aydır kullanmadım hor kullanılmadı overclock vs ekran kartı veya işlemciyi zorlayacak herhangi bir şey yapılmadı bilgisayarımı 2022 22 ekimde satın...
  5. C

Valoda 240 fps üstü sistem

merhaba arkadaşlar yeni pc alacağım ve valoda 240 fps üstü 240 fps in altına düşmeyen bir sistem arıyorum bütcem max 15 k toplama bilgisayar için ve 240hz monitor tavsiyesi istiyorum o da max 6 k internette çok degisiyor bide performansı nasıl olur onu öğrenmek istedim ikisi toplam(monitor ve...
  6. C

bilgisayarımı yükseltmek istiyorum tavsiye

arkadaslar 240 hz monitor aldım valorantta ise 240 fps i sürekli alamıyorum parca yukseltme tavsiyesi isteyecektim butce 10-12k arası intel i3 9100f gigabyte h310m gigabyte rx570 4gb corsair vengaence 2*8 16 gb ram neleri yükseltmem gerek ve hangi parçaları almalıyım
  7. C

Bilgisayarımı yükseltecegim tavsiyelerinizi almak istiyorum

merhaba arkadaşlar 240hz monitor alacağım için valorantta da 240 fps ve üstü fps almak için bilgisayarımdaki bazı parcaları yükseltmek istiyorum ve kendi parclarımıda satmak istiyorum hem onlar ne kadara gider ve bu kadar fps almak için ne yapmalıyım intel i3 9100f gigabyte h310m anakart corsair...
Top Bottom