Arama sonuçları: *

1. A

Ps4 pro satıp Ps5 mi almalı? Yoksa ps5pro için beklemeli mi?

Arkadaşlar elimde PS4pro var temiz de cihaz. Yazın yurt dışına çıkacağım. Pro yu satıp Üstüne ekleyip PS5slim alıp bir iki sene kullandıktan sonra satıp ps5pro almayı düşündüm. Sizce mantıklı mı yoksa. 5 pro için iyice bekleyip ozaman mi adım. Atmak Mantıklı Birazda yatırım gibi düşündüm...
  2. A

Yardım Bu gamebird direksiyon seti nekadar eder??

Elimde böyle bişey var ikinci elde satsam. Ne kadar eder? Help Bir arkadaşım alabilir belki çok. Eski bir şey piyasayı bilmiyorum tabii.
  3. A

Ps3 + PS4 Pro kaç TL den satılır?

Arkadaşlar merhaba elimde Ps3 Slim ve ps4 pro var. Bunları satıp yurt dışında ps5 almayı planlıyorum söyle satmayı düşünüyorum. Mantıklı mı? Ps3 Slim (kırık değil) +2 kol + 12 13 adet oyun god of war tüm seri pes fifa uncharted Last of us gibi exclusuive oyunların nerdeyse hepsi var = 6500 TL...
  4. A

Vatan computer mi Teknosa mi? 65Pml9008 TV

Arkadaşlar tv alacağım bugün vatanda baktım kafama yattı tam inceleyemedim gerçi fikrinolan mutlaka paylaşsın TV philips 65PML9008 modeli Vatan da 44200 TL Teknosa da 41599 TL Dhaa önceden vatan ile alışveriş yapmıştım burda çok ilgilendiler benle asus monitor almıştım iki kere olu pixel...
  5. A

Yardım Ac Valhalla PC mi yoksa PS4 mü alayım?

Şuanda ps store da AC Valhalla complete edition 243 TL PC de de epic games 270 civarlarında satıyor Elimde 3070ti 12400f işlemcili bir kasa var 2k monitorum var ve ps4 pro var elimde. Sizce pc platformu için mi alayım oyunu yoksa playstation için mi?
  6. A

Çözüldü✓ Ekran kartı yükte ekran kararıp geri geliyor

Kasım. Ayında gaming gen tr den blade 3070ti ekran kartlı hazır kasa satın aldım. Tatildeydim. Geldim. Belki alakalıdır diye yazıyorum kablosuz kulaklık ve yeni mouse alıp taktım pcye Rdr 2 oynarken ekran kararıp duruyordu oyunla alakalı sandim. Sonra aida64 ile stres testi yaptım. İlk teste 3...
  7. A

BARRACUDA X 2021 mi 2022 mi? Anlamadım.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-barracuda-x-bluetooth-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-siyah-1222986.html Tavsiye sonucu bu kulaklığı aldım. Ancak 2021 versiyonu da varmış. Bağlantıda bluetooth diyor ama güvenemedim bu 2022mi 2021 versiyonumi acaba yardımcı olabilecek var mı?
  8. A

ASUS TUF H3 kablolu vs H3 Wireless hangisi?

Kulaklık. Hityacim var nedense h3 e taktım güzel. Duruyor kablolu mu kablosuz mu alsam karar veremedim. Şuanda gönlüm. Kablsouzdan yana ama. İleride içindeki pili vs sorun çıkarırsa komple kulaklık taş olur mu? Böyle endişelerim var şuan. Steelseries konuşuluyor. Konuya uzağım. Genel olarak...
  9. A

Öneri Kilolu biri için koltuk onerisi

Arkadaşlar 110 kg civarında biriyim. Azalacak inşallah zamanla 😁 ama bana 115 120 kg ağırlığa dayanan bir koltuk arıyorum işte rahat olmalı kumaş olmasa iyi olur bişeyler döküyorum kesin kirlenir. Ama suni deri gibi uydurukta olmamalı zamanla dökülmemesi lazım. Bütçe olarak nedir tam. Hakim...
  10. A

Google aramalarında. Xyz uzantıları çıkıyor virüs mü?

Uzun zamandır google da arama yaptığımda. Xyz gibi başka baska uzantılı Web siteleri çıkıyor resmen labirentten kacmaya çalışır gibi tiklamamaya çalışıyorum ama Bi gün yanlışlikla basacağım ve başıma iş gelecek sebebi ne olabilir.? Android telefondan armaa yaptığımda oldu ama. Pc de de çıkıyor...
  11. A

Android Poco F3 Miui 14 sonrası şarjım çabuk bitiyor

Yaklaşık 1 senedir POCO F3 256 GB 8 GB RAM kullanıcısıyım. Telefonu ilk aldığımda ve MIUI 14 yükleyince ye kadar aşırı iyi pil sürem vardı, 120Hz ve parlaklık sonuna kadar açıkken kullanıyordum. Sabah 7'den akşam 5 buçuğa kadar çoğu zaman kapalı olacak şekilde kullanıyordum arada illa bakıyorum...
  12. A

IOS 14 pro Max için kaç Watt şarj aleti almalıyım?

İphone ekosistemine ilk defa dahil olacağım aşırı uzağım. 14pro max satın aldım. Elime geçmek üzere. Telefoncular 20w orjinal Şarj aleti oneriyorlar. Bende ilk iohonum diye apple lisanslı bir ürün almak istiyorum ama internetten 14promax lerim 29w a kadar şarj olabildigi yazıyor. Neden 20w...
  13. A

Steam hesabım çalındı email değiştirilmiş

Arkadaşlar bir talihsizlik sonucu Facebook Twitter Spotify Discord Epic games Steam Amazon Tüm hesaplarım çalındı. Hepsini kurtardım. Ancak bir tek steam kaldı. Nasıl oldu anlamıyorum. Mail adresimi değiştirmişler. Normalde steam guards kodu geliyordu. Ve telefon nuamrasi eklemişler...
  14. A

Facebook Facebook hesabım çalındı ne yapabilirim

Arkadaşlar bir acemilik sonucu bilgisayarıma fidye virüsü bulaştırdım. .kitz adı altinda. Bu virüs benim Facebook şifremi de çaldı. Şuanda yabancı bir mail adresinin elinde ve ikili oturum açma yöntemi olarak kod ile açma yapmış. Yani ben şifre değiştirsem bile erişim saglayamiyorum...
  15. A

.kitz uzantılı virüs bulaştı yardim

Arkadaşlar açım. Yarışma ihtiyacım var. Tüm dosyalarıma .kitz Uzantısı geldi. Böyle bir tehtid mesajı var dosyamda format tek care gibi duruyor olabilir ancak. Dosyaları. Sağlam şuan sadece şifrelenmiş. Bir şekilde tecrübe edinen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Çok moralim bzoudku...
  16. A

Yardım RTX 40XX Asus Tuf GT301 e sığar mı?

Elimde Asus Gt301 Mid tower kasa var 4070ti ve üstü kartlar bu kasaya sigarmi. Şuanda elimde 3070ti var işimi fazlasıyla görüyor tabii.. Önümüzdeki 4 5 sene içinde değiştirdigimde ne gibi sorunla karsilasirim. Merak ettim.
  17. A

Yardım Yurt Dışı kayıtlı telefon sınırdan geçer mi?

Durum şu arkadaşlar aralıktan önce amerikadan iphone 14 promax aldim. Telefon amirekada teslim alınınca bana imei numarası gönderildi. Bende türkiyede kaydını yaptım. Şuanda e devlette görünüyor. Ancak cihaz daha türkiye ye giriş yapamadı. Amerikali bir arkadaşım gidecek dönerken getirecek...
  18. A

Asus TUF K3 klavye aldım sorun yaşar mıyım?

Uzun araştırmalarım sonucu Asus TUF k3 red switch klavye aldım daha önceden pro klavye hiç kullanmadım çok eski zamanlarda exper kasalar felan vardı elimde sonra laptopa geçtim nerdeyse 15 yılın ardından masa üstü klavye ile tekrar haşir neşir olacağım. Klavyede ne gibi potansiyel sorunlar...
  19. A

Şok tan Asus Tuf K3 Red Switch alınır mı?

Yeni bilgisayar kurmuştum nerdeyse her şey asus tuf oldu monitor dahil, lanet olsun herşeyi f/p ayarında yapıyorlar. Ancak klavye fiyatı şişme bir fiyat mı ayrıca sizce şok tan bu alınır mı? Diğer sitelerde taksit imkanı yok burda 1699 6 taksit Bir tek itopya da 9 taksite 1692 TL ye geliyor...
  20. A

Yardım İşlemci ısınması fps düşürür mu?

Arkadaşlar yakın zamanda 12400f li 3070ti li hazır bir sistem aldım islemci fanı stok fan. İlk etapta acele etmiyeyim dedim ancak Cyberpunk oynarken 75 civarlarında sıcaklık görüyorum. GPU 52 55. Oyunda 58-72 arası fps alıyorum 165 Hz 2k monitörüm var. Sorum şu Yorumlarda 20 dereceden fazla...
Top Bottom