Arama sonuçları: *

1. F

Öneri İnternet Sağlayıcısı Tavsiye

Superonline ara dediler arayıp sordum müdürlüğü alt yapı da sorun yok dedi siz başvuru yapın önce ön ekip gelip inceleme yapacak ondan sonra da sorun yok ise asıl ekip gelip interneti çekecek dedi
  2. F

Öneri İnternet Sağlayıcısı Tavsiye

Kahramanmaraş da deprem yüzünden Telekom alt yapısı komple çökmüş ve 4-5 ay dan bahsediyorlar yapım için üst taraf bizim oralar da sorun yok mahalle de ama ana makina gitmiş kaploları bildiğim kadarıyla çoğu sağlayıcı Telekom alt yapısı kullanıyor nasıl bir yol izlemem gerek nereden alıp...
  3. F

Gaming gen tr oyun hediyesi

Ben mail attım 4 gün oldu daha bakmadılar hazır sistem aldım bluetv + 2-3 oyun vermeleri gerekiyor
  4. F

Yardım Not 11 Pro YouTube Videolar görünmüyor

Merhabalar yurt dışı not 11 Pro kullanıyorum mail atmadım henüz YouTube de bazı videolar görünmüyor çıkmıyor bazı videolar gizli diyor açılmıyor bazılarında internet ayarlarınızı kontrol edin diyor VPN ile bağlanıp girdiğimde sorunsuz şekilde açıyor hepsini ne yapmam lazım bu sorunun gitmesi için
  5. F

Windows 10 Orjinal yapma

Bildiğiniz var mı diye merak etmiştim de teşekkürler 1675519171
  6. F

Windows 10 Orjinal yapma

Nereden alabilirim
  7. F

Windows 10 Orjinal yapma

Win 10 seri key atabilir misiniz veya nasıl ücretsiz aktifleştirme yapabilirim
  8. F

RED DEAD REDEMPTİON 2 1150 TL OLDU

Haberim olsa alırdım hemen
  9. F

RX 6800 mü RTX 3070 mi?

Bende rx6600 kullanıyorum 0 aldım da sorum olacaktı Windows güncelleme atarken ekran kartını da güncelledi fakat AMD nin o yüklü programını açınca sürümü desteklemiyor dedi bende güncellemeyi geri aldım oyunlarda hata vermiyor elden ring valo rdr2 felan sorun olur mu acaba ama afterburn veya...
  10. F

Rx6600 Görüntü Gelmiyor

Merhaba Gaming gen tr den hazır sistem aldım Haqquş Hb5 2 gün oldu sorun yoktu dün kapattım sistemi bugün açtım böyle görüntü gelmiyor maalesef Tamirciye götürdüm bir adam taktı tek seferde açıldı benim kabloları verdim onlar ile denedi gene açıldı eve geldim gene görüntü gelmiyor monitör den...
  11. F

Çözüldü✓ Gaming Gen hazır sistem görüntü vermiyor

1675248591 Kırmızı ışık yanıyor 2 uzun yanıp sönüyor 2 kısa yanıp sönüyor kasada anakart da görünmüyor
  12. F

Çözüldü✓ Gaming Gen hazır sistem görüntü vermiyor

Dün elime ulaştı sorunsuz görünüyor du 1 gün kullandım sonra böyle oldu akşam kapattım sabah açtım görüntü gelmiyor ( Video Atılmıyor ) durduk yere neden böyle oldu yardımcı olur musunuz hiç görüntü gelmiyor ekrana hdmı & VGA dönüştürücü kullanıp monitör e bağlıyordum ondan mı acaba bilmiyorum
  13. F

Valorant Macro atar mısın

G300s macro lazım valorant
  14. F

FPS test uygulamaları tavsiye

İndirdim de hiç değer göstermiyor
  15. F

FPS test uygulamaları tavsiye

FPS test etmek istiyorum YouTuberlerin kullandığı tarzda sol üst de duran hangi uygulama
  16. F

Çözüldü✓ Hazır sistem fan ışıkları

Rainbow imiş fanlar
  17. F

Vento VG10F kasa rgb ayarı

Ben kasayı yeni aldım fakat ledler yanmıyor nasıl yapabilirim
  18. F

Fotoğraf kötü oldu kusura bakmayın sag üst kısmı mı kast ediyorsunuz
  19. F

Merhabalar Gaming gen den hazır sistem aldım Haqqus kasa fan ışıkları yanmıyor fan çalışıyor ayrıca ekran kartı fanı da dönmüyor ama çalışıyor sorun yok acaba belirli ısıya gelince mı ekran kartı fanları çalışmaya başlıyor bilgilendirirseniz sevinirim
  20. F

gaming gen tr pc iyi mi?

Teşekkürler bakalım sorunsuz ise bide
Top Bottom