Arama sonuçları: *

1. C

Tırnağın şekli bozuldu yardım

Hocam BuNe böyle doktora niye gitmedin?
  2. C

Bannerlord mod yükleme hatası

[Bannerlord] Geçen gün mod kurmak istedim yükledim vs ama seçip girdiğimde yükleme ekranında takılı kalıyordu modu kapattım girmeyi denedim bu sefer normal oyunda gitti baştan yükledim var mı bir çözümü? Modun yanında kırmızı ok çıkıyor.
  3. C

Steam Hellcase-Contact Software

Link vs. atarlarsa tıklama işlem yapma işte olur mu olur sıkıntı çıkar
  4. C

Steam Hellcase-Contact Software

Inanma linke tıklama hiç bir şey yapma şikayet et engelle ben bunlara hesabımı kaybettim zor alım Steam destekle beraber 1 hafta uğraştım sende uğraşma
  5. C

valorant fps düşüşü neden olur

Sonuçları yaz güncelleme etkiler fps'i
  6. C

6000 TL telefon önerisi

M13 alma alacaksan sadece gezinti için alabilirsin onun dışında oyunu stabil oynatmaz o telefon ayrıca öneri olarak Redmi veya Xiomi telefonların 6k civarındaki telefonlarına bakabilirsin tam model versemde iki güne zamlanır falan o yüzden sen bakıver.
  7. C

Deniz şortu önerisi.

Şortun modeli mi olur git bi mağazaya al :d
  8. C

valorant fps düşüşü neden olur

Hangi sistemi kullanıyorsun? AMD ise güncelleme geldiydi en son galiba bakıver
  9. C

Hikvision (8*2) Ram 3200mhz olmuyor.

Merhabalar Hikvision 8+8 16 GB ramim var 3200mhz ne zaman o.c yapsam mavi ekran alıyorum sebebi PC gücünün yetmiyor olması olabilir mi? 300W bende olan 409W istenilen güç? Birde mavi ekran veriyor önceden vermezdi niçin oluyordur watt harici?
  10. C

Çözüldü✓ 40-48k arasına laptop önerebilir misiniz

Monster al rahatına bak
  11. C

Evrim Ağacı güvenilir mi?

Bu kadar zeka bizi aşar vesselam
  12. C

R3 3200G'li bilgisayarım oyunlarda mavi ekran veriyor.

Lol,Bf1,Volorant,Minecraft,Hoi4,Csgo,Eu4,Warband,Asetto Corsa Gibi oyunlar ama sadece Bf1 de kapanıyordu şu sıralar Volorant Hoi4 de de kapanma yaptı güç seçeneklerinden işlemci yükünü azalttım kapanma sorunu kısmen gitti ama bu seferde fps düştü 1689767733 Bildiğimiz :( yaPan mavi ekran %0 dan...
  13. C

R3 3200G'li bilgisayarım oyunlarda mavi ekran veriyor.

Merhabalar; R3 3200G A320Mk 16Gb 3200MHz Hikvision Ram Kioxia exercia 500Gb m2 SSD ADAta 120Gb SSD 300W Psu Sistemim oyunlarda mavi ekran veya restart gibi sorunlar veriyor önceden yoktu M2 aldım 2-3 ay kullandım böyle oldu sanırım Watt yetersiz soğutmada sıkıntı yok 12Cm fan taktım ssdnin...
  14. C

Yardım Amazon ne zaman kargoya verir

Aynı şekilde bende pazartesi buds2 aldım bugün kargo şirketine ulaşmış ya bugün ya yarın gelir diye tahmin ediyorum ama pazartesi sipariş verdim haftaya pazartesi ortalama diyordu ona rağmen şuan kargoda yani gelir 1-5 gün içinde
  15. C

OYUNDA MAVİ EKRAN HATASI

Merhabalar, Son zamanlarda oyuna girdiğimde ara ara (bazen yapıyor tabi) bir mavi ekran hatası alıyorum daha sonra 5 sn içinde PC tekrar başlayıp yükleme ekranında duruyor şifre girip geri açıyorum. Biraz yükte çalıştıran oyunlarda oluyor bf1 gibi ama lolde olmuyor. [R3 3200G] BlueScreenView...
  16. C

Yardım Samsung a71 günceledikten sonra kendi kendini kapatıyo

Benimde m23 5G telefonumda sim kartı takınca kapanıyor keyfine göre ama bazen kapanmıyor ısınınca kapanıyor servise götürecem inşallah seninki yazılımsal servise götürsen para almazlar sanırım
  17. C

M23 5G Sim Kart Sorunu

Merhabalar Samsung m23 5g telefonum var. 1 ay kadar önce suya düştü daha sonra bende kuruttum bir şekilde çalıştı ve şuanda sorunsuz çalışıyor fakat sim kart yuvasını takınca telefon kapanıyor , bazen arama yapılıyor bazen yapmaya bile fırsat olmuyor telefonu sıfırladım fakat sorun halen aynı...
  18. C

Öneri Başka bir kart mı ? Rx 550 mi?

Önce Anakart mı alayım başka bir parça mı? 15 tatilde maks 2k para toplarım çalışırsam. am4 soket anakart alırım alırsam.
  19. C

Öneri Başka bir kart mı ? Rx 550 mi?

Herkese İyi günler. Şuan kullandığım sistem kötü olduğu için 3 ay tatilde çalışıp yeni sistem almayı planlıyorum. Fakat şuan ki sistem aşırı kötü olduğundan drop girmeye başladı. Kullandığım sisteme Rx550 ekran kartı alıp yeni sistem alana kadar idare etmeyi düşünüyorum ayrıca Rx550 yi de o...
Top Bottom