Arama sonuçları: *

• Users: SabriAbi1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

fifa 24 açılmıyor...

fifa 24 var bende oynamak icin giriyıosdum onceden acılıyodu guncelleme falan ettim suan giriş yaparken girmiyor açılıyo gibi gösteriyı açmıyor uyanık ea sizde de oluyormu
  2. S

Geçmişte beni arayan herkesi kaydetmeden nasıl mesaj gönderebilirim

Çiğköfteciyim dükkan telefonunu geçmişte arayan kişilere toplu mesaj gönderip reklam yapacağım 2 bin kişi falan var whatsapp için tek tek kaydetmek çok zor oluyor başka bi yöntemi varmıdır
  3. S

splitscreen oyun önerisi

2 kol var fifa 24 oynamaktan da sıkıldık artık başka her türden öneriniz varmı tek pc splitscreen destekleyen oyunlar
  4. S

Mining yapabilir miyim?

Acer nitro 5 rtx 3060 6gb ekran kartlı laptopum var onla Mining yapabilir miyim ortalama ne kadar getirir veya zarar mı ettirir bilgisi olan var mı?
  5. S

TYPE C ÇIKIŞI ÇALIŞMIYOR

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler bende acer nito 5 an 515-45 bi cihaz var aldıktan 6ay sonra anakart arızası nedeniyle acer yetkili servisi garanti kapsamı içinde anakartımı değiştirdi önceden usb-c çalışırken şimdi çalışmıyor usb çoklayıcı kullandığım için çok lazım olan bir parça bana...
  6. S

acer nitro sense calısmıyor

acer nitro an 5 515-45 cihazımda desteklenmiyor diye uyarı alıyorum çok önemli bi uygulama nasıl çözerim ekteki hatayı veriyo
  7. S

Acer nitro 5 usb c portu calışmıyo ve nitro sense çalışmıyor

Acer nitro 5 cihazım var anakart yaktı 5. ayında garanti değiştirdi falan garantiden geldiğinde nitro sense kurmaya çalıştım bu cihaz desteklemiyor dedi bide usb c portundan sürekli telefonumu şarj ediyorum önemli benim için onun da calısmadığını fark ettim sonra bi format da ben attım gene...
  8. S

GÜRCİSTANDAN NE ALINIR???

Beyler yarın Gürcistan’a gideceğim malum tel kayıt 20 k oldu alınmaz ps 5 almayı düşünüyorum 13 k sizce ne almalıyım
  9. S

Çeyrek altın ne olur

Arkadaşlar elimde çeyrek alacak param var 4500 TL olunca monitör alacağım 2-3 hafta var kalan paranın birikmesine de sizce altın yapayım mı kısa vadede
  10. S

125 cc motor ehliyeti için

125 cc motor alcağım ehliyeti için 16 yı doldurmak mı lazım girmek yeterli mi bir site yeterli biri yetmez diyor anlamadım
  11. S

Bilgisayarıma ssd sığar mı

Acer nitro 5 lerde 1 m2 girişi (dolu) 1 tane de hdd slotu var şuan boş olan oraya ssd takılır diyorlar sata ssd mi almalıyım
  12. S

Bilgisayarım 2.0 hdmı destekler mi nerden görebilirim

acer nitro 5 an 515-45 laptopumda fps sorunları için 165 hz monitör alacağım sp girişi yok hdmı da da 165 hz sadece 2.0- 2.01 hdmı sürümündeki kablolarla uyuyormuş sistemime bu 2.0 ı takarsam sistemimle uyar mı acaba ? 1688344018 veya type c girişim var type c to dp kablo alsam iş görür mü
  13. S

Bilgisayarımdaki giriş ne

Acer nitro 5 te böyle bi giriş var bu ne olabilir ve 165 hz monitör alırsam dönüştürücüyle falan 165 hz değerini gösterir mi
  14. S

Ekran kartını kullanmıyor fps düşük

acer nitro 5 cihazım var rtx 3060 r5 5600 h 4 ay falan oldu alalı eskiden 270 fps 300 fps falabdı valorantta şimdi 100-130 fps lere düşüyor neden amd softwareden baktığımda gpu yuda cpuyuda çok az kullandıpını görebilirsiniz yardım edin nolur bilgisayardan nefret etmeye başladım (eklediğim...
  15. S

AŞIRI FPS DÜŞME SORUNU

Acer nitro 5 an 515-45 aldım rtx 3060 95 watt r5 5600 h 32 gb ram var normalde 270-300 fps alıyordum son 2 günde falan 100-130 fps arasında gerçekten canımı çok sıkıyor nasıl düzelebilir 1687985659 oyun valorant yazmayı unutmuşum
  16. S

Steam hesabıma erişemiyorum

internet falan gitti geldiğinde steama giremiyordum telefondan girip qr okuttum olmuyor telefondan profilime falan tıklıyorum profil ismim yerine rakamlar çıkıyor genel bi sorunmudur acaba
  17. S

İtemsatiş Satin Aldiğim Valorant Hesabi Gi̇tti̇

Arkadaşlar merhaba bi valorant hesabı aldım itemsatıştan bi 4-5 ay oldu şimdi hesap elimden gitti sahibi benden çaldılar sana satmışlar gece pazarına gelen vandalı bana al hesabı geri vereyim diyo 125 TL istiyo ama bence versem atmayacak nasıl şikayetçi olabilirim itemsatıştan falan
  18. S

Yazın tyt yi bitirmek istiyorum nasıl bi program önerirsiniz

10. Sınıfım bitti bugün zaten 2. dönem de depremden dolayı okula gidemedim elbistanda yaşıyorum. 9. sınıfta da zaten boşlamıştım iyice 0ım desek yeridir eşit ağırlık bölümü okuyacağım inşallah TYT de eşit ağırlıktan herhalde mat türkçe coğrafya tarih felsefeden sorumluyum bu dersleri 3 ayda bi...
  19. S

Nasıl ticarete başlamalıyım

Arkadaşlar elimde biraz para var al sat falan yaparak parayı çoğaltmak istiyorum harçlığımı çıkartmak için sizce ne al satı yapmalıyım
  20. S

ShadowPayden Para çekebilir miyim?

arkadaşlar shadowpayden kasa sattım parasını çekebilir miyim anlık olarak alta ek olarak koydum banka kartı ve btc olarak çekme var banka kartından sorun çıkma ihtimali varca binance tr hesabım da var cüzdan adresiyle çeksem gelir mi teşekkürler.
Top Bottom