Arama sonuçları: *

1. A

Ram uyumu

Arkadaslar ekstra ram alıcam da nelere göre seçmeliyim, pek bilgim yok.Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. A

Ram uyumluluğu

3. A

Ram uyumluluğu

Arkadaşlar eski bir notebook bilgisayar için ram alacam 2 slotu var. 1 i dolu diğerine de ekstra ram almak istiyorum. Ram alırken uyumluluk için nelere dikkat etmeliyim? Neleri eşit olmalı ? Neler eşit olmasa da uyumlu olur ? cevaplarsanız sevinirim ?
  4. A

SSD bulamıyorum

Teşekkürler
  5. A

SSD bulamıyorum

Max olarak Sata 2 destekleyen PC ye, Sata 3 taksam olur mu da ?
  6. A

SSD bulamıyorum

Arkadaşlar elimdeki PC SSD takicam, yeni PC almak istemiyorum. Sata 2 destekliyor diye biliyorum(PC modeli Lenovo G550, Intel Pentium T4500, 32bit, 2gb ram 800MHz) ama Sata 2 SSD bulamıyorum hiçbir yerde, sizin bulabildiğiniz 120 128 240 256gb sata 2 SSD var mı varsa link bırakırsanız çok sevinirim
  7. A

5000TL toplama bilgisayar

Maalesef bütçe o kadar keşke 5000 i geçebilsek. Teşekkür ederim
  8. A

Yaz Sonu gibi iyi bir zaman mı sizce o zaman almak istiyorum ama şimdiden bir fikir edinmek için açtım konuyu :)
  9. A

Evet Rami aldık kaldı 2000tl hdjsgsg
  10. A

Arkadaşlar bütçem 4500-5000tl toplama yapıcam bu fiyata Sistem+Monitör olarak ne almalıyım (İşlemci Anakart fln belirtip fiyatlarını yazıp link koyarsanız sevinirim)Oyun odaklı olacak
  11. A

Monitör İşlemci Sorusu

Arkadaşlar Bütçem ikisine de yetmediği için birini seçmek gerek sizce hangisini yapmam daha iyi olur (Oyun odaklı kullanım amacı) Sistem Özellikleri; Anakart:Asus Prime B450M-K Ekran Kartı: GTX 1660S Ram: Team 16GB 3000MHz SSD:Adata SU630 480GB HDD: Toshiba 1TB Kasa:Sharkoon TG4 RGB Güç...
  12. A

SSD HDD önerisi

Teşekkür ederim
  13. A

3000 tl ye kadar telefon önerebilir misiniz?.

Mı 9T al rahatına bak derim genel toplamda gayet yeterli ve f/p oranı yüksek bir cihaz
  14. A

SSD HDD önerisi

Peki bekliyorum :)
  15. A

Soğutucu sorunu

Arkadaşlar DA nin Uberin de sıcaklık sorunu yaşar mıyım Kendim soğutucu almam gerekir mi ?
  16. A

Islemci onenir misiniz

Ryzen 5 1600 al rahatina bak derim :)
  17. A

SSD HDD önerisi

Anakart Asus Prime B450M-K M.2 slotu var mı bilmiyorum
  18. A

SSD HDD önerisi

Seagate iyi bir marka mı adını HDD SSD dışında pek duymadım da
  19. A

SSD HDD önerisi

5000tl bir sistem için 480GB SSD ve 1TB HDD yeterli midir sizce ve marka önerisi olan ürün linkini atarsa iyi olur :)
  20. A

Hangi PC yi alsam daha iyi olur yardım edin.

RX 580 olan daha iyi gibi ama eline para geçerse direkt ram al bir 8 daha,dual yaparsan sistem için gayet iyi olur :)
Top Bottom