Arama sonuçları: *

1. bisquit

HyperX Cloud 2 sağ taraftan ses gelmiyor

Merhabalar, Over Game'den HyperX Cloud 2 aldım faturası falan her şeyi duruyor. Şu an kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor. Kime ulaşmalıyım. Garantisi bitmiş durumda ne yapmam gerekli yardımcı olabilir misiniz?
  2. bisquit

HyperX Cloud 2 sağ taraf ses sorunu

Merhaba arkadaşlar HyperX Cloud 2 kullanıyorum fakat son zamanda sağ tarafından ses gelmemeye başladı. Başka bilgisayarda da denedim sorun aynı ses kartı olarak Razer kulaklığınkini denedim, onda da aynı acaba diyorum sağ hoparlör patladı mı veya su kaçmış olabilir mi? Nedeni ne olabilir ses...
  3. bisquit

CS:GO 1000 TL envanter önerisi

Merhaba, bayağıdır kullandığım envanterimi az önce satmış bulunmaktayım. Daha öncesinde AK-47 neon devrimi kullanmaktaydım. Merhaba arkadaşlar bütçem 1000TL envanter dizmek istiyorum önerileriniz hangi skinlere göre olur acaba?
  4. bisquit

Rainbow Six: Siege Standart Paket

Merhaba hesabımda R6'nın en ucuz paketi var operatörler açık değil hepsini nasıl açarım?
  5. bisquit

650W bu sisteme yeter mi?

yeter tabi kuşkusuz
  6. bisquit

Sizce Steam envanterimi satmalı mıyım?

Merhaba, yaz indirimleri gelmişken Steam envanterimdekileri satıp oyun almayı düşünüyorum dostlar fakat malum CS2 çıkışını yapacakken satmam doğru olur mu sizce oyun alınır mı? Son of The Forest, Witcher 3 sizce ne yapmalıyım kafam epeyce karıştı. Steam Kütüphanemin Linki
  7. bisquit

10 üzerinden kaç verirsiniz?

oyunlar klasöründe ;) 1687444981 vallaha hocam 9 yıllık masa ne dersin :kekw:
  8. bisquit

10 üzerinden kaç verirsiniz?

Sistem 10/?
  9. bisquit

Öneri Kulaklık Önerisi Düz 7.1 veya Sanal

Başka bir kulaklık öneriniz var mıdır hocam?
  10. bisquit

Öneri Kulaklık Önerisi Düz 7.1 veya Sanal

Merhabalar sevglili donanım arşivi halkı yakın vadede aldığım hyperx cloud 2 nin sağ tarafı bozulduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
  11. bisquit

Sahibindenden Ekran Kartı Alınır mı ?

3000-5000 arası fiyat bandına sahip önerin nedir?
  12. bisquit

Sahibindenden Ekran Kartı Alınır mı ?

Bütçem fazla elverişli değil sahibindenden 2. el olarak ekran kartı almayı düşünüyorum. Sistemim; B450-MKII Anakart Fury 16 GB 3600mhz Ram R5 5600 İşlemci
  13. bisquit

Çözüldü✓ 8GB ram işletim sistemi önerisi

8 desteklenmeyen donanım hatası veriyor diye biliyorum galiba en iyisi windows 10 1673812113 İso yada site link atabilir misiniz hocam ?
  14. bisquit

Çözüldü✓ 8GB ram işletim sistemi önerisi

940mx Ekran Kartı 2GB i5-7200u 3.10GHZ 8GB Ram 240 Gb SSD
  15. bisquit

Çözüldü✓ Ge-force 940mx fps problemi

apu sistemler için geçerli değil mi dediğiniz hocam ?
  16. bisquit

yok tek slot 8 var 1673807204 ayarlar en düşükte
  17. bisquit

1024x768 hocam
  18. bisquit

4.3 te veriyor
  19. bisquit

Merhabalar, bir süredir Counter strike global offesivede düşük performans almaktayım fps yerlerde topluluk sunucularında 70-80 fps alıyorum işlemcimi sorduysanız işlemcim İntel i5-7200U termal macununu yeni değiştirdim,yardımcı olabilirseniz sevinirim 🙏
Top Bottom