Arama sonuçları: *

• Users: ilyda
  • Order by date
  1. I

27K Bütçeye LAPTOP ÖNERİSİ

Peki bunun ayni ozellikte olan hp victusu onerir misiniz ?
  2. I

Butce max 30 oled sart degil
  3. I

Yarın laptop almaya gidicem ve hala karar veremedim. Laptoptan yazılım java, c# programlama dillerini kullanıcam. Yani visual studio code gibi uygulamaları kaldırması gerek. Onun dışında oyun nadir girerim. Girsemde yüksek performansa ihtiyacım yok ama ekran kartında intel iris modeline...
  4. I

lenovo laptop kamera bulunamıyor

Lenovo windows 11 kamera etkinleştirmek istediğimde kameranızı bulamıyoruz uyarısı alıyorum. Meetste görüşürken bu yüzden dıııııt diye ses geliyor sürücü güncelledim ama hala düzelmedi ne sorunu olabilir?
  5. I

24-25k bütçeli laptop önerisi

HP Victus 16-D1023NT Intel Core i5 12500H 16GB 512GB SSD NVİDİA GEFORCE RTX3050Ti YA DA MAC M1 ÇİP 16GB 256GB MACOS modelleri bakıyorum yazılımla uğraşacağım. bu bütçede daha iyi performans veren dizüstü bilgisayar bileniniz varsa yazar mısınız? 1675807878 bir de lenovo intel core i5 12.nesil...
  6. I

Lenovo intel corei5-8265u CPU , 8GB RAM 16 YA YÜKSELTİLEBİLİR Mİ?

lenovo intel corei5-8265U CPU takılı RAM: 8GB 64 bit işletim sistemi bu laptop 16 GB ram e yükseltilebilir mi? Nasıl bir etkisi olur? https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/products/sku/149088/intel-core-i58265u-processor-6m-cache-up-to-3-90-ghz/specifications.html
  7. I

Çözüldü✓ Lenovo mı excalibur mu?

çok memnunum. Lol PUBG Valorant çok iyi oynanıyor ve şarjıda baya iyi gidiyor. Kodlama programlarınıda gayet hızlı kullanıyorum. Görüntü olarakta hoş sadece biraz ağırlığı fazla ama onunda önemi yok.
  8. I

HP victus laptop mikrofon takılması

HP victus laptop aldım fakat mikrofonu denediğimde kulaklıklarlada, normaldede sesimin takıldığını farkettim. Ses düzeyinde sorun yok ama takıldığından konuştuğum anlaşılmıyor.Windows 11 son güncellemesi zaten yüklü. Önerebileceğiniz çözüm var mı?
  9. I

hp victus aldım teşekkürler
  10. I

Rampage runner klavye ilk açılışta yazmıyor

Rampage runner klavye aldım. Bilgisayar açıldığında ışıkları yanıyor ama yazı yazmıyor. Kablosunu takıp çıkarınca yazmaya başlıyor Sorun nedir bilen var mı?
  11. I

20-25k
  12. I

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K100CQTX Casper Excalibur G770.1250-BVL0X-B ikisi arasında kaldım yazılımla uğraşıp oyun oynayacağım ikisi de intel i5 ama excaliburun olumsuz özelliklerini daha çok duydum. bilgisi olan yazabilir mi?
  13. I

İki sistem arasında kaldım?

AMD ryzen 5 5600 Asus prime b550 4600mhz Gskill 2x8gb 3600mhz Rx 6600 8gb Toshiba 1tb HDD Samsung 500gb M2 SSD 650w 80plus kasa ———— Intel i5 12400f MSI pro h610 3200mhz Rtx 3060 12gb Nvidia Gskill 2x8gb 3200mhz Toshiba 1tb HDD Kingston 500gb M2 SSD 650w 80 plus kasa Bilgisi olanlar ikisinden...
  14. I

ryzen5 5660 mı intel mi?

Bilgisayar topluyorum ama işlemci seçmekte kararsız kaldım. Maliyet olarak ryzen daha uygun ama intel diyenlerde var.Bilgisayarı daha çok oyun oynamak için kullanacağım o yüzden işlemci olarak daha çok hangisi uygun bilemedim. Bilen varsa cevaplandırabilir.
Top Bottom