Arama sonuçları: *

• Users: Arif0
  • Order by date
  1. Arif0

🔥İndirim Mega Bloks, Aksiyon Figürleri,Barbie,Mattel vs. Oyuncaklarda Dip Fiyatlar !!!

Hocam yanlış açıdan çekmissiniz bana bi özelden doğru açı XDXD
  2. Arif0

korsan gta indirdim 223 gb fln yer kaplıyo

Adam modemi söktü götürüyor...
  3. Arif0

İOS 18 hatası yardım

Onu aşağı çekince denetim geliyor, tam zıttı tarafından çekince de bildirimler. Karışıklık olmasın diye herald : D
  4. Arif0

9.5K altı telefon önerisi.

Hocam 9.5k max fiyat.
  5. Arif0

CS 2 BIÇAK ÖNERİSİ YARDIM

Talon iyi bikere al skılmazsın ama iyisinden al, 6-7 ay önce doppler lar 350 dolar felandı floatDB de. Şimdi baktım fiyatları artmış, safari mesh felan var bana sarmadı. Flip yada stiletto da daha fazla seçenek var.
  6. Arif0

9.5K altı telefon önerisi.

9.5k altı telefon önerisi arıyorum geçici kullanacağım ama olabilecek en mantıklısı olsun istiyorum (öğrenci indirimi yapacağım)
  7. Arif0

🔥İndirim Iyzico ile yarı fiyatına marka ürünler

Arkadaşlar nike ayakkabının altında Allah yazıyor kesin bilgi nasada çalışan dayım wp dan attı
  8. Arif0

🔥İndirim Lenovo 68 Watt USB-C Şarj Aleti 600 TL 🔥

68W az olmuyomu samsung için ? İp kullandığımdan bilmiyorum, yanlıs anlasılmasın.
  9. Arif0

🔥İndirim PC hocası yeni sistem

İyi sistem.
  10. Arif0

HL ALYX için vr kiralama

Bildiğiniz güzel bir site varmı ? Alyx oynayıp salacağım. Belki superhot felan da olur.
  11. Arif0

Modem önerisi Gigafiber

Hocam bi port açıcam diye 7k vermek istemiyorum. 1k civarı gibi varmı ?
  12. Arif0

Modem önerisi Gigafiber

Elimde ZTE H3601p v9.0 model modem var, TurkNet GigaFiber kullanıyorum 1000MBPS indirme/yükleme. TÜrknetin bana verdiği modem den port açamıyorum root da yok yeni modem almayı düşünüyorum, sizce ne almalıyım ? (Piyasayı bilmediğimden fiyat belirtmedim, çok uçuk olmasın yeter)
  13. Arif0

🔥İndirim Amazon Okula Şehre Dönüş Fırsatları

Amerikanın oyunları
  14. Arif0

TurkNet H3601p v9.0 port açma

Arkadaşım ile Minecraft oynayacağım ama modem arayüzünde port açma seçeneği yok. 1000mbps internet alıyorum ama port açamıyorum, tuhaf. GigaFiber kullanıcısıyım H3601P V9.0 modem modeli anladığım kadarı ile.
  15. Arif0

🔥İndirim GOG.com %95 e varan oyun indirimleri

Hocam Warrior Within gibi oyunlar var 1 dolar a. Steam e göre veli nimet fiyatlar.
  16. Arif0

🔥İndirim GOG.com %95 e varan oyun indirimleri

gog.com yani cdpr ın satış pilatformunda baya iyi indirimlker var https://www.gog.com/en/games
  17. Arif0

cs2 amd anti lag vac yermiyim ?

Önceden anti lag a vac ban atılıyordu oyun dosyaları değiştiği için. Şimdi de kullansam yermiyim ?
  18. Arif0

1,6milyon tl suv önerisi

1,5-6 milyon TL ye içi geniş full paket suv bakıyorum daha önce vw taigo ya baktım full paket r line ama içi geniş değil sanki i20 üstüne suv koymuşlar gibi. Önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.
  19. Arif0

FENERBAHÇE-lille Kim Alır???

Yazımı turamı, bence DİK !
  20. Arif0

🔥İndirim 🔥TP-Link Bluetooth 5.0 Mini USB Adaptör 259TL🔥

Anten zayıf bunda 3-4 metre ye kalmadan bağlantı skıntısı yaşıyorum ds4 ile. Orj kol. Ama amacınız yakından oynamaksa tak çalıştır işinizi görüyor.
Top Bottom